Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti ugyan abban a városban...

Ti ugyan abban a városban szültetek, ahol laktok?

Figyelt kérdés
Van olyan köztetek,aki más városban szült/fog szülni? Hogy kivitelezitek? Pl ,ha korábban megindul, mint tervezed , hogy utazol akár egy órát? Az újszülött babát nem viseli meg ennyi utazás hazafele? Várom válaszaitokat:)

2017. aug. 14. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
20 perc kocsival a kórház. Annyi idő alatt nem fog kiesni belőlem, hazafelé meg kibírjuk. :)
2017. aug. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kb 45 perc a kórház ahol szültem (amihez tartozom csak 20 percre lett volna), ráadásul a páromnak nincs jogsija, így csak a szomszédban lakó anyukám jöhetett szóba...

Mikor az orvosommal beszéltük ezt, mondta hogy ha úgy érzem mennem kell nyugodtan hívjak mentőt, csak előre szóljak hogy hol van ő (napestig lehet erről vitázni, de igenis ez IS a feladata a mentősöknek)

Nem olyan hosszú út, végigaludták a babámim...

2017. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Idén év elején átment az orvosom egy másik városba dolgozni, én pedig utánamentem (március végére voltam kiírva), bár féltem mert az első baba is gyorsan jött. 50 km-re volt ez a másik kórház, kb.45 perces út, amit 3 perces fájások közben 35 perc alatt vezetett le a férjem 😂. Nem volt semmi gond, beértünk, a doki annyit mondott előtte, hogy amint fájásaim vannak hívjam, megbeszéljük mikor induljunk, így is tettem.

Az újszülött semmit nem vett észre a hazaútból, végigaludta :).

2017. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kórház Budapesten, mi agglomerációban, ráadásul a kórháztól távolabbi régióban. 45 percre van a kórház. Mivel terminustúllépés miatt indított szülés volt nem volt gond. Viszont a minden napos nst nagyon megterhelő volt az utolsó másfél hétben.
2017. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kb 1 órás út van a 2 város között. Mi 2 kocsival mentünk arra az esetre, ha annak baja lett volna útközben amivel mi mentünk, ezért tesóm és anyukám jött a másikkal.

Mind a kettő végigaludta az utat hazafele.

2017. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kaputól kapuig 25-30percre van a kórház. Muszáj volt, nálunk már nincs szülészet. Mondjuk nekem programcsászárom volt, így az odafelé nem volt necces, de pl barátnőmet is én vittem, 5 perces fájásokkal indultunk egész napos vajúdás után. Hazafelé sem volt gondunk
2017. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ez jó hír, én 1 órára lakom a másik klinikától ahova szeretnék menni. Igaz a lakhelyemre is mehetnék, de annyi rossz tapasztalatot hallottam , hogy inkább kihagynám. Ez ,hogy működik amúgy? Csak beállítasz ,hogy jöttél szülni ,majd valaki jön és levezeti, vagy kell keresned valakit mindenképp? Amikor jönnek a fájások hívod a kórházat ha elindultál, hogy várjanak? Január első hetére várjuk( szerintem előbb kibujik) már most izgulok, hogy lesz ,mi lesz. Ő az első baba 0 tapasztalat:) A nődokim sajnos a szülésnél nem lesz ott , nem abban a kórházban dolgozik:(
2017. aug. 15. 07:48
 8/8 anonim ***** válasza:

A helyedben keresnék abban a kórházban orvost ahol szülni szeretnék.És jobb lenne ha a vizsgálatokra is abba a kórházba járnál ahol szülni fogsz.

Általában nem szeretik a beesőket,ellátnak,de jobb lenne ha tudnának rólad.

2017. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!