Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek első szüléskor nem...

Akinek első szüléskor nem volt gátmetszése a másodiknál se?

Figyelt kérdés

Első babámat gátmetszés, repedés nélkül szültem. Kíváncsi lennék, hogy van-e esély arra, hogy a második is igy sikerüljön?!

Köszönöm a válaszokat előre is.



2018. ápr. 7. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt, még a harmadiknál sem.
2018. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elsot gatvedelemmel szultem, nem vagtak es nem repedtem. A masodiknal is sikerult, igaz, hogy joval kisebb is volt a baba (sulyra, hosszra is, de fejkorfogatra foleg). Viszont nagyon gyorsan indult ki es a mehszajam repedt meg, azt varrni kellett, de az amiatt volt, hogy teletoltak oxitocinnal. A mehszaj utan mar sikerult lassitani es ment a gatvedelem.
2018. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A méhszájam nekem is repedt, mert gyorsan jött ki a baba (magától, szerencsére semmit nem kaptam), de nem kellett varni, mert egyelőre csak nagyon picit repedt. Mondta is az orvos, hogy most lehet annyira fog, hogy varni kell, de azt szülés után megcsinálja. De jó olvasni a tapasztalatokat! Várom még őket! Köszönöm az eddigieket!
2018. ápr. 7. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, mindkét fiamat sikerült gátvédelemmel szülni, nem tudom, mennyire játszhatott bele, hogy előtte az utolsó hónaptól naponta olajoztam a gátam. (Az első 3600g, fejkörfogata 35cm, második 3300g, 32cm-es fej.)
2018. ápr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Három szülésem volt, mind gátvédelmes.

Most a negyediknél is erre készülök.


Szerintem ha az első ment metszés nélkül, akkor a második is fog. Csak szólj a dokinak, szülésznőnek.

2018. ápr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!