Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan nem első babát váró...

Tibor215321 kérdése:

Van olyan nem első babát váró anyuka akinek feszül-feszült a gátmetszése?

Figyelt kérdés
2gyereket szültem 1-nél volt gátmetszés 2.-nál nem varrni sem kellett. Most 18hetes vagyok és 2-3hete annyira feszül a gátmetszésem néha még be is van dagadva és fájó érzés magában. Ha volt valaki így írja meg mi használt rá mit lehet tenni. Köszönöm előre is.

2012. okt. 15. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Igen nálam is ez van, nekem is 3.-ik baba. Írtam én is erről egy kérdést, mert a védőnő se tudja mitől van. Nekem még a szeméremajkak is bedagadnak, ha sokat állok. Pihenés után lelohad. Használni nem tudom mit lehetne rá, szerintem semmit:-(, de ha tudsz vmit szólj nekem is. 19 hetes km
2012. okt. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!