Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az első szülés császáros...

Ha az első szülés császáros volt akkor mennyi az esélye hogy a második is az lesz?

Figyelt kérdés
Tesóm azt mondja hogy valószínű hogy a második babámmal is meg fognak császározni hogy nehogy szétrepedjen bőr a régi vágásnál.de 6 éve szültem az elsőt.
2018. ápr. 2. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem a bőröd miatt aggódnak az orvosok, hanem a méhed miatt! Azt nem làtja előre senki, hogy a császáros heged, hogyan fogja bírni a vajúdás, szülés alatti méhösszehúzódàsokat!
2018. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
A méhen a heg repedhet de nem törvényszerű.Nekem első császár volt.A 2.és 3. Természetea szülés
2018. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek az első császár volt, a második és a harmadik természetes szülés. Tényleg a méhed miatt nagyobb a rizikó, de közel sem annyi, hogy törvényszerű legyen a császár. Kórház függő is. Van ahol császár után alap a következő császár, van ahol támogatják a természetes szülést császár után is. Érdeklődd meg a kórházban, hogy ott mi a bevett szokás erre az esetre.
2018. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elozo csaszar utan 75% hogy sikerul a huvelyi szules

De csaszar gyors tobb penz korhaznak dokinak igy erre hajlik mindenki

De csaszarnak sulyos kovetkezmenyei lehetnek

2018. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy nem szeretnék császárt!az első is sajnos sürgősségi császár volt de nem is hittem volna hogy milyen jól viselem.utánna amikor már fel lehetett kelni én már jöttem mentem.
2018. ápr. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!