Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki kért EDA-t az megbánta?...

Aki kért EDA-t az megbánta? Vagy jónak bizonyult?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kaptam nem éreztem a hatását csak az utóhatását,de az rossz volt. A fájdalmamon nem igazán csillapított semmit. Megbánni nem bántam meg. Lehet még rosszabb lett volna szóval lehet hatott egy nagyon kicsit,de az igazság szerint fel sem tűnt. 😅 Ez így elég kacifántos,de minden szülés más. Valaki azt mondta neki hatott valaki ugyanazt élte át,amit én,hogy el sem tudja dönteni volt e változás.
2018. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Egyik ismerosomnek csak feloldalasan hatott, az egyik oldalon nem erzett fajdalmat, a masikon mindent, es remlik, hogy eros fejfajasrol is beszamolt utana. En ketszer akartam kerni, vegul megsem kertem, a szoptatasra is rossz hatassal van, es a csaszarmetszes rizikojat is noveli, foleg, hogy utana fekve tudsz csak vajudni, ami a leheto legrosszabb pozicio ahhoz, hogy haladjanak a dolgok.
2018. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Nálam szuperül hatott. 1x előfordult a 12 óra vajúdás alatt, h. Csak az 1ik oldalt hatott. Mondta a dokim, hogy forduljak a másik oldalamra. Szépen odafolyt, s ott is lezsibbadtam utána. A szoptatást sem befolyásolta. 2x szültem edával. A 3.at is azzal szeretném.
2018. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Megbántam. 2-szer szúrtak, de semmit nem éreztem a hatásából, ugyanakkor mégis feltekerték mellé az oxit. Talán ha nem kapok edát, az oxival se bánnak olyan bátran, és nem vákuum lesz a kimeeültségtől. Kislányom is a bent töltött 5 napból 5-öt üvöltött, a csecsemős egyből rávágta, hogy "ugye edás baba?". Akkor hallottam először, hogy van ilyen utóhatás. Szoptatás se ment, nem lövellt be.
2018. ápr. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..Sikerült lebeszélnetek 😊
2018. ápr. 9. 07:48
 6/16 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kezecske 😊 szép napot mondenkinek!
2018. ápr. 9. 07:49
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem bántam meg. Nekem sajna féloldalasan hatott de még ígyis jó volt. 8 óra vajúdás mondhatni "lazán" megvolt. Azèrt fájt de közel sem annyira, így kibírható volt. Még az volt a rossz h 3.ra sikerült beadni az nem volt kellemes de megérte. A varrást sem éreztem egyáltalán, még tartott a hatása annyira. Én mindenkinek ajánlom még így is h nekem nem működött tökéletesen.
2018. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem bántam meg, örülök, hogy nem hagytam magam lebeszélni róla. Nekem így álom szülésem volt. Ha szülnék még, csakis eda mellett.
2018. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
NAGYON megbantam!!Iszonyu fejfajasom volt, fel sem birtam allni 2 hetig.Es 2 honap volt mire helyrejottem, lelkileg meg meg tovabb tartott.Borzaszto volt.A masodikat eda nelkul szultem termeszetesen.Nagy elmeny volt😀Konnyu szulest!
2018. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Én megbántam, de AZ enyém special is eset. Súlyos rendellenességgel fejlôdô magzatunkat kellett megszûlnöm a 2. trimeszter elején. Kb 9 òra keserves vajúdás után kértem , de nem hatott. Miután a magzat megszületett, kaparást csináltak.Azt hittem, Ott maradok az szülôágyon.
2018. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!