Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg ilyen sok a császár a...

Tényleg ilyen sok a császár a Jahn Ferencben? Alapból a Barossba tartozom, szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Fogadott dokit szeretnék, és természetes úton szülni, ha a baba is úgy akarja. Melyik kórház a jobb választás úgy összességében, véleményeket is írjatok, nagyon megköszönöm és dokit is ajánlhattok vele. Köszönöm.

2018. ápr. 10. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A déltepsit ne válaszd. (nem elírás, és nem véletlenül ez a beceneve)
2018. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sote 1 vagy peterfy!
2018. ápr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es nôin szültem, a következôtcis ott szeretném. Volt fogadott dokim. De itt van pár megválaszolt kérdés róla:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..

2018. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Összeségében az egész országban a csillagokat érik a császárarányok. Mázli, ha békénhagynak, akárhová is mész. Ez a valóság.
2018. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En a delpestiben szultem kettot, es a harmadikat is ott fogom, pedig nem oda tartozom. A korhaz maga tenyleg lepukkant, es nem keves kivannivalot hagy maga utan, de a szuleszettel es a csecsemos reszleggel szerintem az eg vilagon semmi baj sincs.

Hozzatennem, a terhessegi cukromat is ezerszer jobban kezben tartjak es kontrollaljak, mint az I.szamu klinikan tettek.

Csaszar szerintem mindenhol sok van, az en orvosom speciel termeszetes parti. A szulesznok, akikkel dolgom volt mind tunder es profi volt, pedig egyet sem fogadtam. Nekem csak jo elmenyem van.

2018. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!