Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült e valaki két császár...

Szült e valaki két császár után természetes úton?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 09:08
 1/7 October15 ***** válasza:
0%

Ez miért szexualitás témakör?

De, hogy a napi troll meglegyen: Az attól függ, ha pl Római birodalom katonacsászárai akkor simán. :D Ha HRE akkor már kevésbé valószínű.


26F

2018. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Biztos vannak akik magán úton jó pénzért megpróbálhatják, az átlag azonban nem. Így két császármetszés után a harmadik is az.
2018. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Két császárom volt. Az én dokim nagyon természetes szülés párti, az első babámat is megpróbáltam, órákig vajúdtam, pedig semennyit nem tágultam, a dokim ott ült mellettem, és nem siettetett, türelmesen várt. Aztán a második gyermekem is megpróbáljattam hüvelyi úton, ebben is támogatott, de egy merő szenvedés volt az is, nem nyíltam egy mm-t sem, viszont szétment az előző hegem.

Ezutén azt mondta a dokim (tudta, hogy a kezdetetktől három gyermekben gondolkodunk), hogy a harmadik babával várjak 2-3 évet, és csak progicsászár esetén vállal el. Pedig a dokim tényleg támogatja a hüvelyi szülést.

Szval sztem két csaszi után nem sok esély van hüvelyi úton szülni.

2018. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Elsőnek:Kategória gyereknevelés,szülés.Nem tudom miért van a szexualitás témakörben
2018. ápr. 5. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Van! 😊 Keresd meg Facebookon a VBAC támogató csoportot, jó pár VBA2C van! 😊
2018. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Hat nekem 7 evvel a masodik utan is necces volt a 3.terhesseg vegere a hegem...

Meg jo,hogy nem vartunk a 38.hetnel tovabb,mert persze,hogy a 3.indult volna magatol.teljesen be volt ekelodve a feje,rovidult es nyilt is a mehszajam addigra.

Annyira vekony volt a hegem,hogy eppencsak kibirta.

Tapasztalt,jo orvosom van.biztosan nem csak kitalalta.

A masodiknal meg megprobalhattam,de o az istenert nem akart indulni.8 napot rahuztunk,de vegul az oxy sem segitett,meg csak fajasaim sem lettek tole.

En azert ezzel ovatos lennek.semmi nem utalt ra,hogy vekony a hegem,hogy nem birna a fajasokat.a mutoben derult ki,hogy mekkora szerencsenk volt.

Tokmindegy,hogy csaszar e vagy sem.a lenyeg a vegeredmeny.

2018. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsö gyerekem császárral született. A második 5 évvel késöbb. Azt hinné az ember, addigra már normalizálódik az elsö utáni heg... A fészkes fenét, az enyém 2.5 milliméter lett. Meg sem várhattuk a prog császár napját mert szétnyílt volna a heg. Sürgösen világra kellett segíteni a babám. Ilyen elözményekkel én nem hogy egy hüvelyi szülést, de már egy harmadik gyereket sem kockáztatok meg :(
2018. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!