Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magán orvosnak menyit illik...

Ani21 kérdése:

Magán orvosnak menyit illik szülésnél adni?

Figyelt kérdés
Májusban fogok szülni és az lenne a kérdésem hogy menyit illik magán orvosomnak adni + még kinek kell a szülésnél pénzt adni
2018. ápr. 11. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
A miénknek volt tarifája, a magánrendelés 10szerese, így 120 ezret adtunk, fogadott szülésznőnek 40et.
2018. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nincs olyan a magán dokinál, hogy illik. Konkrétan meg kell kérdezni hogy mennyivel tartozol. Ha meg gondot okozna a fizetés és ezért érdekel akkor már most rákérdezhetsz nála hogy mire számíts.

Úgy is megmondja a tarifát. Ne légy félős kérdezni.

2018. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megmondják azt ők ne félj!

De általában a magánrendelési árának a tízszeresét szokták kérni

2018. ápr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg kell kérdezni, mennyi az annyi.

Ha mégsem mondja, akkor a magánrendelés összegének 10x-ese az általánosan elfogadott tarifa.

2018. ápr. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..
2018. ápr. 12. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a terhesgondozás 12000 ft volt, viszont a szülésért 90000 ft ot kért. Tehát nem a 10x es pénzt. Ez volt 2016 ban. Jó előre lebeszélni a dolgokat, tudtok rá készülni.
2018. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Az én magán dokimnál 10 ezer volt a terhesgondozás, de mivel ugye én néha problémásabb voltam, többet fizettem. Konkrétan én nem kérdeztem rá, de volt aki igen, azt mondta nincs fix díja, adsz amennyire elégedett vagy. Viszont a szülésznőről megkérdeztem, azt mondta van akivel ő szokott dolgozni, de nem kötelező őt is megfogadni, de én végül mellette döntöttem, mert barátnőm szülésénél a doki meg a szülésznő végig veszkedett, nekem ez nem hiányzott. Sima szülésem volt, tehát nappali időszakban amikor a munkaideje is volt, nem keleltt külön bejönnie, csak hétvégén, amikor jött reggel megnézni minden rendbe e, de ettől függetlenül bejött napi többször, mert én utána 1 hetet voltam ott...Jérdésre válaszolva mi 150 ezret adtunk, és 50 ezret pedig a szülésznőnek. Utólag belegondolva kicsit leeht sok, de ott akkor nagyon jól esett hogy van valaki akire végig számíthattam, és a doki intézte hogy mehessek az egyágyas szobába, mert látta rajtam, hogy nehezen bírom :D Egyébként mi még a nővérnek adtunk, mert ugyanaz a kedves lány jött hozzám minden nap, sokat beszélgettünk:) DE hozzáteszem, ameddig a 4 ágyas kórterembe voltam, a szobatársaim közül 2-en az ügyeletesnél szültek, és velük is nagyon kedvesek voltak, ugyanazt az ellátást kpták mint én, egyedül annyi, hogy hozzájuk mindig más orvos jött, és mindegyik doki nézegette a papírjaikat, hogy mi is van vele pontosan, többször vizsgálták őket, mert az adott doki mindig saját maga akart meggyőződni az állapotáról, mert elég hiányosan írták a jelentéseket, nekem ebbe volt könnyebb a fogadott orvossal, hogy mindig tudta mi a szitu, hiszen a terhesgondozás alatt megismerte a hátteremet. Bocsi, hogy kicsit hosszú lett, de szerintem annyit adj, amennyi bele fér és amennyire elégedett vagy, hiába fogadott, ha otthagy szülésnél vagy nem olyan lesz mint amire számítottál, nem kell annyit adni, bár szerintem valamennyit illik, hiszen ha nem ügyeletes akkor amikor szülsz, akkor pluszba jött be Miattatok.
2018. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!