Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni hormonváltozás?

Szülés utáni hormonváltozás?

Figyelt kérdés
Szülés után 6 héttel volt két napos vérzésem. Akkor még naponta többször szopizott a baba. Rá 31 napra megint volt vérzésem, akkor napi 2 szer szopizott, de sajnos csak egy napig tartott a vérzés, nagyon bíztam benne hogy rendes vérzés lesz. Már nem szopik a babám, 3,5 hónapig tudtam szoptatni , azaz eddig. Attól félek, hogy ha megint a menzesszel lesz valami zavar újból hízni fogok. Már vagy 10 éve szépen lefogytam jó sokat, terhesség alatt is csak minimálisat híztam 6-7 kg. Viszont most nagyon félek , hogy előjön ugyanaz a probléma, mint 15 évesen. Figyelem magam, mérem magam , azoknak várom a válaszát főleg, tapasztalták magukon pl a pajzsmirigy gyulladás tüneteit és szülés után mikortól? Köszönöm előre is a normális válaszokat.
2018. ápr. 15. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem azóta is egynapos a menstruációm, az is kevés. Nőgyógyász évekkel ezelőtt annyit mondott rá, hogy nem a mennyiség számít, hanem hogy rendszeres legyen. Mondtam azzal nincs gond, erre ő, hogy akkor minden rendben. És tényleg minden rendben, nem híztam, nincs semmi bajom.
2018. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Most ez komoly? Múlt héten ( azaz fél időben) nagyon szúrt a hasam, kijött belőlem az a bizonyos tojásfehérje dolog, de olyan volt mint egy nyákdugó vagy mi. Pedig nem vagyok terhes. Ez gondolom ovuláció volt.
2018. ápr. 15. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!