Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha alhasi fájdalmaim vannak...

Ha alhasi fájdalmaim vannak terhesség alatt, akkor az azt jelenti, hogy beindult a szülés?

Figyelt kérdés
38 hónapos vagyok és reggel óta fáj a hasam. Mit tegyek?

2018. ápr. 11. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Lehet csak jósló. Könnyű szülést!
2018. ápr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom 38 hetest akartal irni.

Ha beindulnak a fajasok azt eszre fogod venni. Nagyon eros menstruacios gorcshoz hasonlit es nem egyfolytaban faj, hanem idokozonkent. Lehet hogy eloszor rendszertelenul, de kesobb beall x percesekke. Ha zuhanyozastol elmulik akkor csak joslo.

2018. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 38hetes vagyok. De úgy vagyok vele hogy ha annyira fáj csak hogy tudok tőle gondolkodni, addig csak joslo, pláne ha állandó fájdalom.
2018. ápr. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Én nem akarok senkit sem ijesztgetni de nálam indított szülés volt . Azt mondták szóljak mikor valami újat érzek mensi szerű ggörcsökön kívül. Este 10 kor jutottam odáig ,hogy igen erőteljesen görcsöltem és a derekam is fájt . Probálták bemérni ,hogy milyen időközönként jönnek a fájások de hajnal fél 1 kor még mindig rendszertelen volt .. fél 2 kor vittek szülöszobába burkot repeszteni de még ekkor sem volt rendszeres.. végül magzatvíz magától elfolyt és itt már csak a toló fájások jöttek . Mikor felvittek megkérdezték ,hogy 10 es skálán mennyire fáj .. akkor tartottam ott ,hogy 5 és fél.. szóval nem 100% h annyira fog fájni illetve ,hogy rendszeresednek a fájások.
2018. ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a részletes válaszokat!! És igen,bocsánat, 38 hetes.
2018. ápr. 13. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!