Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normálisnak tartjátok, hogy a...

Normálisnak tartjátok, hogy a pasim két héttel szülésem előtt lelép Európa másik felébe, hogy focizzon?

Figyelt kérdés

Sajnos ez nem az első eset, hogy lelépeget, az elején jól viseltem, addig hazamentem mindig, hogy ne legyek egyedül, de most, hogy azt látom, hogy könnyű szível utazgat hol erre hol arra a világban (múlt hónapban például üzletek miatt lépett le Mexikóba) kicsit aggódom, hogy nem az, akinek hittem. Nagyszükségem lenne rá, és ő utazgat, nélkülem, mert neki most amatőrfocizhatnékja van pár napig.


Nektek meddig utazott el hosszabb időre a párotok szülés előtt és meddig hagyott magatokra benneteket?


Túlparázom? Vagy ez intő jel is lehet, hogy később mássá vált?



2018. ápr. 27. 03:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
91%

Biztos megvan már a baba, de azért leírom, én most vagyok a 37. hétben, és a párom lazán kiutazott csíksomlyóra nélkülem, mert szerinte az fontos.

Bármikor megszülhetek, és ő kószál a világban. Most itthon van, de kezdem unni.

Látom, sok ilyen srác van.

2018. máj. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!