Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez jóslófájás lenne?

Ez jóslófájás lenne?

Figyelt kérdés

38.hetben vagyok. Tegnap kora délután óta görcsszeru érzés van a hasamban alul.

Eddig nem éreztem nehéznek sem a pocakomat, most mintha elnehezult volna.

És alul a nemi szervemnel is fura érzésem van, kis nyomás szeru.

Ezek a gorcsok kb 10 percenként jönnek. Ilyen csikarás szeru, nagyon nehéz leírni.

El fogom tudni dönteni honnantol lesz igazi fajas?

Ez meg csak joslo igaz? A rendes ennél gondolom sokkal rosszabb lesz. Vagy van akinek lightosabb volt az is?


2018. máj. 5. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szülésem 10 percesekkel kezdődött, abszolút kibírható kis görcsök voltak. Gyanús, ha rendszeres. Meleg zuhanyra ha enyhül, akkor jósló, ha erősödik vagy sűrűsödik, akkor nyomás szülni :)
2018. máj. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, a "kibírható kis görcsök" természetesen csak a 10 percesekre vonatkozott :D 3 perceseknél már nem mosolyog az ember. Könnyű szülést!
2018. máj. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mozgás hatására vagy meleg vizes zuhany után elmúlnak, enyhülnek? Ha igen, jósló.

Ha erôsödik, sûrûsödik, akkor igazi.

2018. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak jósló de belefér igaziba is, a 10 percesek nem fájdalmasak még. Én hetekig jóslóztam és minden túlzás nélkül, az elején ugyanolyan volt az igazi is, csak mellé tágulásos vérzésem volt és zuhany után erősebbek lettek a fájások (maradtak lazán elviselhetőek de még fél napig is...) De persze, el fogod tudni dönteni, mivel egyre sűrűbben jöttek a szülési fájások és egyre erősebben.

Ilyen gyengébb 10 percessel úgyse érdemes még elindulni a kórházba.

2018. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Ti egyben vagytok még? Én is 38.hét és pont ugyanez van nálam is egész nap. Kád vízre enyhült most de kicsit félek hogy közel a nagy nap. :)
2018. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, nekem most két napja csak néha jön ez az érzés.

Én ma vagyok 38+3, egyelőre felni nem felek, inkább kíváncsiság van bennem és várom, hogy beinduljon.

2018. máj. 7. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!