Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Termeszetes szülés?

Ercsike04 kérdése:

Termeszetes szülés?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok de nagyon lent van a baba farfekveses mennyi az esélye hogy így marad. És magas kockazatu vagyok nem differenciált autoimmun betegséggel ez valamit befolyásol?
2018. máj. 7. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Még majd' a fele hátravan, sok minden történhet addig. Nekem a nagyobbik pl 36 hetesen fordult be, 38. héten ki is bújt.
2018. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

35. hét után szokták megbeszélni, hogy mi van, ha nem fordul be. De még utána is van esély egész az utolsó pillanatig, csak egyre kevesebb.

Autoimmun meg hát... attól függ, mi a probléma, mert van, aminél a császár a biztonságosabb, van, amelyiknél pont a természetes, másiknál meg mindegy vagy az orvosok sem tudják melyikre voksoljanak és ilyenkor max. statisztikát tudsz készíteni több véleményből.

2018. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam a fiam 34ik hétig faros volt, 36on meg mar fejjel beekelodott. Most a második baba akar naponta forog. 18hetesen egyik pénteken voltam Uh-n ott fáradt mondtak. Hétfőn saját doki mar fejjel lefelé látta. Holnap megyek 24 hetesen dokimhoz megnézzük de Sztem megint 3x atfordult mar azóta! Meg annyira sok van h oda vissza fog forogni 100x. Az autóin un meg attól függ kihez kerülsz. Ha tutira akar menni a doki akkor Sztem császárt javasol m ott sokkal jobban tudja kontrollálni a dolgokat, de ahogy írtak attól is függ milyen fajtája. Lehet adott kórház nem is vállal hanem egyből valamelyik nagyobb központi a küldenek! Nálunk pl 36ik hét előtt megindult szüléssel automatikusan a megyeibe továbbítanak! Tehát kórház és orvos függő is!
2018. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ahol lakok az a kórház nem vállalt Debrecenbe küldtek a Debreceni klinikára ott szoktak ilyen speciális esetek lenni. Azt viszont nem tudják megalapitani hogy milyen autoimmun mivel várandós vagyok .
2018. máj. 8. 05:38
 5/5 A kérdező kommentje:
SE gyanúja áll fent ennyit tudnak
2018. máj. 13. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!