Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miómával szült valaki természe...

Miómával szült valaki természetes úton? Nem volt gond?

Figyelt kérdés

Kifelé növő miómám van. Az orvosom nem aggódik miatta. Én viszont olvastam olyanokat, hogy a méhtevékenységet ronthatja, így szülésnél okozhat gondot.

Aki volt hasonló helyzetben, nálatok hogy alakult?


2018. máj. 13. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
9 cm átmérőjű, tehát elég nagy , egy nagyobb narancs átmérőjű miómám van szintén kifelé nő. Emiatt szülhettem volna természetesen semmit nem akadályozott volna. Sőt , mondta az orvos hogy épp császár a veszélyesebb, mert megvághatják és olyan vérzést okozhat amit nem lehet elállítani emiatt akár a méh is rámehet. Ettől függetlenül császárral szültem de azért mert azt választottam (külföldön élek itt lehet választani)
2018. máj. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem, 3 nagy miómám volt, egyik 6 cm-es, ez inkább terhesség kihordásánál okozhat gondot és nem a szülésnél. Nálunk nem okozott bajt, bár a 36. héten indult be a szülés, nem feltétlen a mióma miatt. Szerintem szülhetsz természetesen is.
2018. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 kisebb van. Természetes úton indult a szülés, de 15 óra vajúdás után megcsászároztak, a műtétkor vették észre a csomókat. Nem ez okozta a sikertelen vajúdást, hanem a köldökzsinór. Ha az nem tekeredett volna fel a babára, simán ment volna minden. Igazából ha akkor nem látják meg, nem is tudok róluk, semmi problémát nem okoztak/okoznak.
2018. máj. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!