Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most jött meg először szülés...

Most jött meg először szülés óta (9 hónapja szültem), és sokkal erősebben vérzek mint előtte. Más is volt így, ez természetes? Vagy valami gond lehet?

Figyelt kérdés
2015. máj. 2. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Minden relatív...

Ha egy két nap erősebb az még ok. Te látod, hogy mennyire vészes a dolog... ha nem vagy biztos benne inkább menj orvoshoz.


Nekem is erősebb volt a vérzésem. Pl felálltam és éreztem hogy folyik..de ez egy napig tartott. Aztán szépen csökkent. Ha másnap is ilyen lett volna, orvoshoz megyek.

2015. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapos volt a babám mikor újra megjött. Azóta sokkal több mennyiségre a menstruációm. A 2. és a 3. napon éjszaka mindig elázok, akármit is használok. Szülés előtt sosem volt ilyen problémám. Azóta görcsölök és mindig nagyon megvisel, pedig szülés előtt meg sem éreztem. Mennyiségre most kezd realizálódni valamennyire a helyzet, pedig már 9 hónapja menstruálok újra.
2015. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam az első baba után egyáltalán nem változott a vérzésem. A második baba óta azonban, akinek a születése után eü kaparást kellett csinálni, mert egy darab placenta bent maradt, sokkal erősebb a vérzésem. A hasam is jobban fáj, és a mennyisége is sokkal több, élénkebb színű is. (Azelőtt soha nem volt kaparásom, se eü, se abortusz.)


Sokszor voltam a második szülésem óta nőgyógyásznál, ő azt mondta, ez normális. De én a helyedben elmennék, akkor te is megnyugszol, meg lassan a rákszűrés is úgyis esedékes lesz nálad, gondolom.

2015. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szülés után az első két mensim nagyon erős volt. Aztán alakult a dolog, bár végig erősebb maradt, mint szülés előtt (de már kibírható volt).

Nekem doki azt mondta, hogy normális.

Mikor a második babát terveztük, akkor sem okozott gondot az erősebb mensi, egyből megfogant a babánk. Most szülés után vagyok ismét, még nem jött meg. Kíváncsi vagyok, hogy most mi lesz. Remélem visszaáll minden a régi kerékvágásba (mármint az első szülésem előtti időkre gondolok).

2015. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első baba után csak egy kicsit volt erősebb mint korábban. A második és harmadik után viszont jóval erősebb lett, nekem azt mondta az orvosom hogy ez gyakran így van.
2015. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. máj. 2. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 6 menstruacioig volt sokkal bővebb. A super plus tampon 3 óra alatt megtelt, reggelig nem bírta az éjszakai betét... Utána kezdett visszaallni minden a régi kerékvágásba. Mindhárom szulesem után így volt.
2015. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!