Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek hány hetesen+naposan...

Nektek hány hetesen+naposan csinálták a programozott császárt?

Figyelt kérdés
Nekem is az lesz, holnap tudom meg az időpontot, hogy mikor akarja megcsinálni. Most 36+5 hetes vagyok és be vagyok tojva, már nemsokára itt az idő. Baba 3300 gramm körül van ultrahang szerint. És szeritetek van ilyen hogy választhatok hogy 38 vagy 39 héten legyen? Mert ha igen akkor okosabb lenne a 39 hetet megvárni hátha magától is beindul a dolog nem?
2018. máj. 17. 13:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Nem akarok martirkodni, nem akartam konkretan vajudni csak gondoltam az jobb lenne ha egyaltalan beindulna azaz par fajas jon es megyunk is a korhazba vagy a magzatviz elfolyik, de legalabb az meglegyen hogy a folyamat beibdul azaz a baba felkeszultebben erkezik pont az ilyenek miatt amit irtak itt elottem hogy legzessel problema lehet ha csak ugy kikapjak. De mindegy mar megbeszeltuk dokival es 38+4 naposan fog csaszarozni.. persze ha addig nem varja meg a baba es beindul akkor surgossegi csaszar.
2018. máj. 18. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!