Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magánkórházban benn alhat a...

Magánkórházban benn alhat a nagyobb gyerek is a családdal?

Figyelt kérdés

A Maternityn pl. családi szobák vannak, de nem tudom, ez azt jelenti-e, hogy apán és anyán kívül a nagyobb tesó is benn alhat. Ott tudom, hogy nincs látogatási idő, vagyis nem hivatalosan benn maradhat persze a gyerek...de ez nyilván nem cél.


Van valakinek tapasztalata akár ott, akár a másik kettőben?



2018. máj. 31. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyobb tesó sehol nem alhat bent.

De bármikor,bármennyit nent lehet.

Róbertről van tapasztalatom,nagyon jó,mind szakmai oldalon,mint ezt a részt illetően(apuka bent alhat,nincs látogatási idő)

2018. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nekünk a Róbert nem jön szóba egyáltalán, a hideg futkos a hátunkon az ideológiájuktól.:)
2018. jún. 7. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem,hogy mire gondolsz?

Tényleg,érdekel.

Csak mert én is a Maternityben kezdtem,aztán átjöttem a Róbertbe

2018. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, nekem nem tetszett a hüvelyi szülés (vagy alternatív hüvelyi szülés), szoptatás erőltetés dolog. Aztán az sem, hogy 2015-ben, mikor mi kerestünk, külön ára volt annak, hogy a férjed benn lehessen (ma már ezen szerencsére változtattak, nincs beárazva külön.:)). Meg a Kútvölgyi (nem mint Maternity, hanem mint az azt körülvevő kh) szimpibb volt, mint a Róbert esetében.


Most meg pláne, hogy otthagyták a Kútvölgyit.:)

2018. jún. 12. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!