Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kútvölygyi kórházban fogok...

Kútvölygyi kórházban fogok szűlni, valami tapasztalat? Nem hallottam róla semmit, hogy milyen mit kell vinni Stb? mennyire babaközpontú?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ott fogok szülni! Három nagyon szép szülőszoba van, a vajúdásnál végig veled lehet az apuka vagy a kísérő. Szülés után két órát van veled a baba, de aztán se viszik messzire.

Úgy emlékszem azt mondták, hogy a babának mindent adnak, amíg bent vagy a kórházban.


Sajnos csak ennyit tudok én is.

Remélem válaszol majd valaki, aki már szült itt!

2008. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is ott fogok szülni. Igy tapasztalatom még nincs de láttam a szülőszobákat, elég jónak tűnnek. Van minden vajúdási eszköz, csak bordásfal és kád nincsen. De amúgy tiszta igényes kórház. Babának elvileg semmit nem kell vinni. Pár darab textil pelenkát, esetleg kiskesztyűt hogy ne karmolássza magát, én mondjuk kissapkát is viszek. Meg majd ruhát amiben hazaviszed. A babák rooming in-ben vannak, tehát veled lehet ha nem akarod éppen akkor meg kitolod a a csecsemősöknek. A kórterembe nem lehet bemenni idegennek, neked kell kijönni a folyosóra ha látogatód van. Ebben az esetben viszont csak üvegen keresztül láthatják a picit, ami szerintem nagyon jó. Én mondjuk viszek neki takarót is meg egy pár pelust hátha keveset adnak, meg popsitörlőt is. Biztos ami biztos .
2008. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!