Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációval-menstruációval...

Ovulációval-menstruációval kapcsolatban válaszolnátok nekem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Július 4-én volt a mensi első napja, ez alapján ha 28 nappal számolok (általában annyi a ciklusom +-2 nap)

akkor 31-én kellene megjönnie. Ovutesztet használtam ebben a hónapban az alapján 20-án volt erős pozitív , tehát a körül lehetett ovulációm. E szerint most vagyok a 8.DPO-n. Akkor most az ovuláciotól számítva 14 nap múlva fog megjönni, vagy most vasárnap körül?! Bocsánat a bugyuta kérdésért, de totál összezavarodtam már annyi mindent olvasni a dologról.

Előre is köszönöm ha elolvassátok és segítetek nekem !


2016. júl. 28. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor fog megjönni amikor szokott, 28-30 napra. nekem is a 19. napon volt ovum, és attól még 29 napos maradt a ciklusom.
2016. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha normális a luteálisod hossza, azaz 13-15 között vmennyi mindig, akkor az ovutól számítva annyi napra várd/ne várd.

Ettől eltérő luteális nehezíti a terhességet, vmilyen hormongondra utal.

Pl.: ha jóval rövidebb, valószínűleg progeszteronelégtelenség.

2016. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ovu utani 14-15 nap mulva vard. Nem akkor fog megjonni amikor szokott egyaltalan. A lutealis fazis az akkor jo ha 13-16 nap kozott van. Ergo ha nem ugy jon keg akkor baj van. Akkor irany az orvos. Ha 8.dpon van ovud akkor ahhoz adj 14-15 napot es akkor fog megjonni. Vagy nem. Mert kismama lettel🤓
2016. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ha 8.dpon van ovud"

Ez édes volt!

Tehát ha 8 nappal az ovuja után volt ovuja, akkor mi is van? :)

Minek használsz angol rővidítést, amikor nem érted?

2016. júl. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!