Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen volt a szules ahhoz...

Milyen volt a szules ahhoz kepest, ahogy elkepzelted?

Figyelt kérdés

2018. jún. 5. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Borzalmas dologra készültem, ehhez képest sokkal sokkal jobb volt.
2018. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Én azt hittem rövidebb lesz... ennek ellenére 5 óra körül indult meg.. másnap 6.02 perckor született! :)
2018. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Én nem igazán képzeltem el mert minden szülés más. Nekem mindkettő nagyon jó élmény volt és az epidural után nem is éreztem semmi fájdalmat.
2018. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Norman Bates ***** válasza:
76%

En egy szep lassu vizben szulest terveztem, erre iszonyu fajdalmak kozott 4 ora alatt (2 ora 5cmig, 1 ora 5-10cm meg egy ora nyomas) lett meg.

Se vizbe nem tudtam menni, se fajdalomcsillapitora nem volt ido es meg repedtem is :/

2018. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Én nem féltem egyáltalán mert ezen túl kell esni nincs mese.

Ha előre tudom milyen hosszú és gyötrelmes lesz lehet féltem volna. :D

2018. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Én veszélyeztetettként 3 vetéléssel és egy halvaszületett babával programozott császárra készültem. Ehhez képest HELLP szindrómám lett, a 35.héten szültem sürgősségi császárral altatásban. Az altatásban leállt a légzésem, a gyereknek be sem indult, mivel sokat kapott ő is az altatóból.

Egyszerre élesztettek minket újra. Szerencsére már 4 éves egészséges kisfiú, nekem meg lett mégegy szülinapom. De azóta sem tudtam rávenni magam még egy gyerekvállalásra.

2018. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, sok boldogságot és jó egészséget kívánok neked és a gyermekednek is! Csodálatos dolog, hogy ennyire vigyázott rátok valaki, valahonnan!
2018. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Köszönöm. Én azt gondolom, hogy a 24 hetesen meghalt angyalkám vigyázott mindkettőnkre.
2018. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Jobb volt, mint amire vártam, csupa rémsztorit olvastam, ehhez képest komplikációmentes sima szüléseim voltak (egy hosszú és egy rövid).
2018. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Próbáltam nem elképzelni, hogy fog kiférni a 42.hetes babának megfelelő fej a vaginámon. De kifért, úgy hogy az egyik kezét a feje mellett tartotta :)

Fájdalmasabbnak képzeltem. Meg mensesgörcs szerűt vártam, ehhez képest brutál hasmeneses görcseim voltak, meg derékfájásom.

Amúgy háborítatlan otthonszüléshez hasonló kórházi szülésre készültem, amit meg is kaptam. Annyi hogy szerettem volna vízbe szülni de ezt sajnos nem lehetett.

2018. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!