Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetes terhes vagyok és...

34 hetes terhes vagyok és ahogy közeledik a szülés egyre jobban ráparázok kinek milyen érzés volt a szülés? Nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon fájdalmas
2018. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Borzalmas! De megéri :) Ne veszitsd el a lelekjelenleted, ne ess ketsegbe ne panikolj, hanem tartsd magad lelkileg es akkor minden ok lesz!
2018. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem mindenki azt mondta majdnem meghaltam :D de mégsem féltem. Én megúsztam! Nekem nem volt semmi gáz! Túl nagy fájdalom sem, gyorsan is zajlott, pedig elfolyt a magzatvíz és nem is görcsöltem. Infúzió és nyomjon. Görcs nélkül 4 ujjnyira nyitva voltam. Ne félj! Úgysem kerülheted el, ezt te akartad, és nagyon megéri! Éld meg szépen, ne fogd fel tragikusan! Az életben a legszebb dolog, én megint vállalkozom rá! Ne higgy senkinek, a mamám 13 gyereket szült és azt mondta minden szülés más. Volt amelyik könnyen, volt amelyik nehezen lett meg. És! Nem számít, hogy hányadik, mert az utolsóval szenvedett a legtöbbet. Szép dolgokra gondolj, ne stresszelj! Én egy focicsapatra is vállalkoztam volna, ha nem lettem volna beteg. Sima liba! Csak keményen!
2018. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Azt hittem belehalok, 17 óra vajúdás után megszületett az én csodás kisfiam😍 Minden fájdalmat megér!!!😍 A végén mikor rád rakják.. azt az érzést átélném még, az maga a csoda!!😍 Viszont a fájdalom.. azt kihagyom😂 Arra emlékezni sem szeretnék.
2018. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon fàj. Szét akart szakadni a derekam. Görcsöltem. Van úgy 2 óra hossza mikor màr mindig fàj. Az a legrosszabb , de utàna , màr tolófàjàsok koövetleznek. Egyszer vége. És ennek értelme van. Egy kis élet születik.
2018. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell h borzalmas és szörnyü legyen!!! Ha van rá lehetőség a korházban ahol szülsz akkor kérj EDA-t! A fogadat sem húzzák ki érzéstelenítés nélkül! Nem tudom miért ennyire tabu még mindig ez, annyian elítélik aki így szül. Én kértem, még ígyis fájt, de ott csak a vége volt rossz mert akkor már nem adják. 8 óra vajúdást viszonylag könnyen átvészeltem. Mindenkinek ajánlom, semmi rossz érzés nem maradt bennem a szüléssel kapcsolatban.
2018. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!