Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Màra vagyok kiírva, de semmi...

Màra vagyok kiírva, de semmi jele nincs, hogy bàrmi történne. Már nagyon nem bírom. Minden bajom van. Màs is érez vagy érzett így?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Örülj neki hogy már csak pár nap és túl vagy rajta.

Nekem így 20 hetesen még szembekell néznem egy kőkemény pokoli nyárral..

2018. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éve pont így voltam kiírva. A napján semmi jele se volt, hogy szülnék, másnap se, aztán 13-án hajnalban megindult minden előjel nélkül. Van orvosod, akivel tudsz egyeztetni? Kitartás.
2018. jún. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is túlhordtam a lányom akit végül indítani kellett. Szerintem most már kibírod ezt a pár napot, kezdj el készülődni. Én pl. kifestettem a körmeimet szépre, rendezgettem a kis ruháit, az orvosom tanácsára próbáltam annyit aludni amennyit csak bírtam. Hipp-hopp elment a hét az indításig de nálad még akár bármikor be is indulhat magától. :) Próbáld meg elterelni a figyelmed arról mennyire türelmetlen vagy és mennyire kényelmetlen már főleg ebben a szeszélyes időjárásban.

Könnyű szülést kívánok! :)

2018. jún. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tàmogatàst!

Megpróbàlom összekapta is magam...

2018. jún. 10. 18:11
 5/13 A kérdező kommentje:
Akartam írni,megpróbàlom összekaparni magam...
2018. jún. 10. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás, már nem lehet sok hátra!:)


Én az utolsó hónapot kórházban töltöttem, az is előbb szült, aki még teherbe sem esett, már a falat kapartam, de csak megszületett a lányom:)


Könnyű szülést kívánok és minden jót nektek!

2018. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Túlhordtam 8 nappal. 😊 Minden nap nehéz volt. Kitartás, pár nap és túl leszel rajta.
2018. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnapra voltam kiírva. Mérhetetlen csalódásés szomorúság volt rajtam, mert volt egy érzésem, hogy időben szülök, aztán mégsem történt semmi. Egész héten jóslóztam, figyeltem minden tünetet, de már lehet csak bebeszéltem magamnak.

Tegnap amnioszkópia volt, teljesen zárt méhszáj, tiszta magzatvíz. Megnyugodtam, hogy a lányom jól érzi magát odabent. Ma nst, minden ok. Holnap várnak ismét amnióra. Ha a héten nem indul be, jövő héten szombaton indítanak.

Lenyugodtam, nem figyelem a jeleket, ha máskor nem 15-e biztos.

A fiammal is ugyan így voltam. Indítás előtti nap beindult magától.

2018. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 15.ére voltam kiírva.

15.én voltam nst-n ami semmi fájás nem volt.

Este lefürödtem,9kor még hívott anyum hogy mizu,még nevetve mondtam hogy olyan jól vagyok lehet karácsonyra se lesz baba! :D

10kor elaldutam.

Éjszaka 1kor magzatvíz folyt.

Reggel 5.40re megszültem.

A szülés egyik pillanatról is elindulhat.

Ne aggodj ezen,érzi a babád hogy mikor kell kibújni!

Könnyű szülést éa boldog babázást !

2018. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Norman Bates ***** válasza:

En is igy voltam vele, aztan este fel nyolc fele beindult a buli es 4 ora mulva meg is szuletett kiirt napon.

(delutan 5kor tettek fel a 24 oras tampont, nem tudom, hogy az mukodott tul jol vagy amugy is igy lett volna :/

Barmi lehet, pihenj amig meg megteheted.

2018. jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!