Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszar utan erzett valaki ilyet?

Csaszar utan erzett valaki ilyet?

Figyelt kérdés
4 hete volt. Azt vettem èszre hogy a heg ès a koldokom kozotti resz erzekeny Maga a bor is. Amikor benyomom kicsit fàj is meg kemeny nek talalom,tehàt nem olyan mint a koldokom felett resz. A hegem amugy eleg szep, de ez miert van?felek most egy kicsit, hogy nincs e valami baj. Csak akkor erzem, ha hozzàèrek amugy, hogy erzekeny. Majd megkerdezem az orvostol is, de ugye meg nem telt le a 6 het, a hasam màr majdnem visszament. Ha volt valakinek ilyen mennyi idő utan mult el ez az erzekenyseg, kemenyseg?normalis? Bocs neha az ekezetert angol billentyu...
2017. ápr. 15. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 5 és fél hete volt.

A vágás felett van egy kidudorodó vízszintes rész. Érintésre fáj (de nem elviselhetetlenül) ha többet vagyok talpon, akkor rosszabb. Ha pihentetem szinte nem is érzem.

Még én se kérdeztem orvostól.

Igaz mióta kikerültem a kórházból naponta megyek a kicsihez tömegközlekedéssel,ami majd szét ráz... Illetve pihenő sincs sok, 3 óránként anyatej fejés.

Így én betudom a nem pihenésnek.

2017. ápr. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két császárom volt, a második hat hete. Már olyan, mintha sose vágták volna fel. Semmilyen fájdalom nincs hetek óta.


A helyedben mindenképp elmennék orvoshoz, nem várnám ki a hat hetes kontrollt. Legfeljebb potyára mentél, annál nagyobb bajod sose legyen!

2017. ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Két hónapja volt császármetszésem.nekem is érzékeny volt ugyan az a rész amit írtál de már elmúlt magától.nem szóltam a dokinak.de mivel nálad keménység is van így elmennék megkérdezni a dokihoz semmiből sem tart :)
2017. ápr. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!