Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen gyakran kerül sor...

Milyen gyakran kerül sor arra, hogy a szülő nőnek valamiért vért kell, hogy adjanak?

Figyelt kérdés
Most vizsgálgatják a véremet, mert állítólag egy ritka antitest van benne, hetek óta járok vérvételekre, de még mindig nem tudják milyen vért kaphatok, ha szükséges...
2007. nov. 30. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ritkán, a környezetemben szültek már rengetegen, még senkinek nem kellett. Csak valami nagyon-nagyon vészes esetben tudom elképzelni... Ne aggódj, csak a dolgukat végzik a háttérben, nem engedheti meg magának egy eü intézmény, hogy ne készüljenek fel mindenre. rendben leszel, ne izgulj!
2007. nov. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az első szülésnél volt egy kisebb kompilkálció nem jött le egészben a lepény, mert kora szülés volt 33 hétre. És miután elaltattak, csináltak ilyen "kaparás félét" és ott nagyon elkezdtem vérezni. Altatás után arra keltem, hogy 4 helyen dől belém a vér meg a plazma, egy ötödiken meg az infúzió.

De az efféle komplikálcióknak nagyon kicsi az esélye, de sajna benne van a pakliban, viszont biztosan megtalálják a legjobb megoldást az orvosok.

2007. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!