Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan szülő aki...

Van itt olyan szülő aki szégyelli magát a gyereke (i) előtt valamiért?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy például az egyik szülő félrement, ivott, játékgépezett, stb. És ezek miatt tönkre ment a családi élete aminek a gyereke(ik) isszák a levét. Pedig lehetett volna jó is.Szülőktől és gyerekektöl egyaránt várom a tapasztalatokat.
2011. aug. 12. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ikreim vannak csakis egyedül tartom el őket nem támogat az ég világon senki.. Keveset keresek. És szégyellem magam ez miatt mert sokkal jobbat érdemelnének. Nem mehettek el táborozni sem se sehova.. de jövő héten elmegyünk 2 napra alig várják a gyerekek:) Sajnos csak 2 napra tudunk elmenni de az is valami. Beteg is vagyok a félre tett pénz kell a műtétemre. 30N
2011. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én apám rendszeresen félred.gott,most pedig az állandó veszekedéseivel,morgásával készíti ki a családot(engem már hál' Istennek nem,mert én nem bírtam tovább elköltöztem,de két tesóm,akik még suliba járnak,és anyukám még szenvednek)mégsem szégyelli magát egy cseppet sem!


26/N

2011. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második, ezt akár én is írhattam volna. :(
2011. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Michelle Wild-ot kell majd megkérdezni erről pár év mulva :D
2011. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első, neked nincs okod a szégyenre, ne butáskodj. Hétkőznapi HŐS vagy, egyedül a két gyerköcel. Jó nyaralást, és mielöbbi gyógyulást kivánok:)
2011. aug. 12. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Mások hibái miatt ne magunkat kárhoztassuk. Legfeljebb annyiban;- és abban mindenképpen!!- ha nem voltunk hajlandóak észrevenni a figyelmeztető jeleket. Mindenkinek jár 1 plusz esély, de ez nem egyenlő azzal, hogy homokba dugjuk a fejünket, vagy állandó önigazolásokat keresünk a másik fél mentségére, mert ilyen esetben tulajdonképpen magunkat ámítjuk, és ártunk magunknak és a környezetünkben élőknek. Nem szabad félni a változástól, mert az többnyire csak jót hozhat.Bár minden kezdet nehéz. De ki-ki maga döntse el, hogy hol az a pont amikor a nehéz kezdet ellenére csak nyerni lehet.
2011. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szégyenlem magam semmiért. Amikor dönteni kellett, úgy döntöttem, ahogy ott, és akkor a leghelyesebbnek láttam. És szerintem nem csak én, de mindenki más is igy cselekedett. Szóval szerintem senkinek sem kellene szégyelnie magát még Mischelle Wildnak sem, hiszen a maga idejében úgy cselekedett, ahogy akkor helyesnek látta.
2011. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!