Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második szülés?

Második szülés?

Figyelt kérdés
Milyen volt a második szülésed?Tényleg fájdalmasabb?Hamarabb gyógyultál utána?Testvér hogy fogadta?Nehéz volt az elején két gyerekkel?
2018. jún. 18. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
1 órával volt gyorsabb, nehezebb és fájdalmasabb szülés volt. Gyorsabban gyógyultam. A nagy teljesen jól fogadta, 2,5 éves volt akkor. Egyáltalán nem volt nezéh velük!
2018. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A második indított volt.Sokkal fájdalmasabb volt,időben ugyanannyi,mint az elsö.A testvér sokat sírt,sokkal érzékenyebb lett mint előtte volt.
2018. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Időben ugyan annyi ,3ora es a második könnyebb volt. Az első indított volt,a második természetes, oxi nélkül. 10ev korkülönbséggel nagyon jól fogadta a tesot, imádja. 2honapos a kicsi, nem volt nehéz az elején sem .
2018. jún. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két év telt el a szüléseim között. A második inditott volt, 1 órával rövidebb és jóval fájdalmasabb. Gyorsabban felépültem utána, mivel megúsztam a gátmetszést és nem mozdult el a farokcsontom (az elsönél ezek voltak).

Nem mondom h egyszerű volt az első pár hónap, de még itt vagyok, túléltük:D most 1 éves a kisebb, nagyobb 3, megy oviba ősztöl.

2018. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szaszuss ***** válasza:
Fájdalmasabb volt ,de viszont nagyon gyors,nem volt 1 óra az egész míg az első 5 óra volt.A gyógyulás gyorsan megy ,2 hete szültem minimális vérzésem van még.Nekem nagyon jól fogadta a kislányom a hugit.Lassan 5 éves lesz és úgy védi ,hogy én is alig hiszem el.Mindenkinek el magyarázza ,hogy mit szabad vele mit nem,hol szabad hozzáérni.Most igy az elején nem mondanám ,hogy nehéz bár még az elején vagyok nagyon ,de nagy szerencsém,hogy nagyon jó baba.Ha fent van nézelődik amúgy eszik,alszik. 😀😀
2018. jún. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első szülés leírhatatlan szenvedés volt, nem tervezett második terhességem most van, a két gyermek között 1 év lesz, nem tudom elképzelni, hogy az elsőtől hogy lehetne rosszabb. A párom nem szeretne most bejönni, dokim se tud fogadni... úgyhogy tiszta ideg vagyok hogy mi lesz...
2018. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!