Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha bármi gond adódna, ugye...

Ha bármi gond adódna, ugye engem mentenek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 00:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos igen. Én inkább mennék, ha a gyerekem élete lenne a tét, úgy is, hogy a nagyok már ismernek, szeretnek. A férjem fantasztikus apa, elbírna velük, én viszont nem tudnék tükörbe nézni, ha miattam halna meg a kisbabám.
2018. jún. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

En viszont nem tudam cserben hagyni a ket kisfiamat akiket egyedul nevelek...


Ugy hogy ne altalnositsunk..

2018. jún. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Carragher_x ***** válasza:
77%
"Sajnos igen" - Minden vicc nélkül, keress fel egy pszichiátert!
2018. jún. 20. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%

Mindig az anyát mentik, ez szüléskor nem kérdés.


Hogy erről kinek mi a véleménye, az nyilván változó, de ott ez senkit sem érdekel.

2018. jún. 20. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

Téged.

De b.sszus, te aztán szeretheted szegény babácskát.

Bármely igazi anya az életét adná a gyerekéért.

2018. jún. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Erröl mindenkinek más a véleménye, az anyát mentik.


Én is hajlok affelé, hogy itthon vár az 5 és 2 éves lányom, a férjem szuper apa,de azért nekem itt még feladatom van.

2018. jún. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Első válaszoló tök érdekes. Gond nélkül ráhagyná a férjére a nem tudni hány nagyobbat, a csecsemőt, a gyászt, meg a pénzkeresetet. Mindezt azért, mert ő önzetlen. Érdekes hozzáállás.
2018. jún. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Én meg úgy fogalmaznék, hogy szerencsére igen. Az 1-es és az 5-ös válaszoló hozzáállása már az egészséges határon túlmegy, és ez a határ a veszteség mérlegelése. Nem véletlenül bevett szokás, hogy az orvosok így döntenek.

Tudom ez most nagyon ridegnek hangzik, de a hosszútávú szempontokat veszik figyelembe, ami a fajfenntartás.

Gyereket lehet nemzeni másikat, de ahhoz, hogy egy árvából anya legyen sok év múlva, ahhoz sok év kell, és még az is kérdéses, hogy lesz -e belőle, mert eleve veszteséggel születik. Képzeljétek el 1-es, és 5-ös, hogy fordítva működne, és minden problémánál a csecsemőt mentenék?

A csecsemő- és magzatelhalálozás annyira nem ritka még manapság sem, hogy ha az anyukák vállalnák fel magukat mint áldozat, még több problémás család ékesítené a bolygót, még több frusztrált gyerekkel, és oda jutna a következő generáció, hogy "én ugyan nem szülök, ha ekkora az esély, hogy belehalok." Kicsit nézzük már távlatokban a kérdést kedves hős anyatigrisek. Azt hiszeitek ti vagytok önzetlenek azzal, ha képesek lennétek mindent hátrahagyni az elveitekkel? Az anyai kötődés nem mindenkinél alakul ki egyből, van akinél csak közvetlen a szülés után. Attól még jó anya lesz a kérdező, és ez egy egészséges félelem.

2018. jún. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Termeszetesen az anyat mentik. Nagyon helyesen.
2018. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Elvileg az anyát mentik. Nekünk van egy barát-házaspárunk, ahol a második baba születésekor komplikációk léptek fel és az orvos szülés közben kijött és megkérdezte a férjet, hogy az “anya vagy a baba”. Az anyát mondta.
2018. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!