Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van velem valami gond, hogy...

Van velem valami gond, hogy ennyire vágyok az anyaságra?

Figyelt kérdés

Párommal 4. éve vagyunk együtt. Ő egy fél éve költözött Budapestre munka miatt, és nemsokára én is követem. Albérletben lakunk ott. Néha-néha elábrándozok, hogy olyan jó lenne egy kisbaba, igenis vágyok rá! Fiatal anyuka szeretnék lenni majd. Úgy terveztem, hogy 2-3 évet dolgozok és utána szeretnék babát. Eddig érettségiztem meg okj-ra jártam. Volt, nem is egyszer, hogy azt álmodtam terhes vagyok. Múltkor a párommal felhozódtak a babanevek, hogy kinek mi tetszene. Szerintem titkon ő is vágyik arra, hogy apuka legyen! Szerintetek mikor lenne ideális babát vállalni? Valamint, normális az, hogy én ilyen idős korban erre vágyok és nem arra, hogy minden pénteken a sárga földig igyam magamat?

20/L


2017. júl. 24. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha titkon arra vágyik szerinted, akkor kérdezd meg inkább. Én is mindig vágytam rá, hasonlóan terveztem, de 20 évesen ismerzem meg a gyerekeim apját és inkább továbbtanultam munka mellett. 26 évesen szültem az elsőt, az sem volt annyra későn. Nincs veled gond, ne aggódj, ez természetes érzés, de beszéljétek meg, mert ennek közös döntésnek kell lennie.
2017. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélni róla!
2017. júl. 24. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó, hát azt írtad, szerinted titkon arra vágyik...
2017. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 I noor Y válasza:
Nincs
2017. júl. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs gond veled.

Én is vágytam rá 20 évesen. 23 évesen szülök, mert a körülmények most adottak, de ettől még lehet rá gondolni korábban is, hogy milyen jó lesz majd, ha lesz hová és miből. És kinek.

2017. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond,HA tényleg adottak azok a minimális feltételek,amik azért nem ártanak ha fennállnak ha az ember úgy dönt,egy életre elkötelezi magát...és gyermeket vállal! Nem vagyok anyagias..nem kellenek százezrek,milliók a gyerek neveléshez (eleinte :D ) de azért ne kelljen nélkülözni csak azért,mert elkapkodjátok a gyerekvállalást. Mondom ez én,aki 19 évesen szültem az elsőt. :) Ahogy kiderült,kétség nem fért hozzá,hogy megszülöm a gyereket. Volt hová mennünk,nem kellett albérletet fizetni,felelősségteljes férfi állt mellettem,valahogy éreztem hogy Ő az akinek merek szülni 19 évesen.Mondjuk 8 évvel idősebb nálam.. nem tini volt már Ő sem...ez se mindegy. Na ennek az egésznek 14 éve :D azóta is jóban rosszban Vele.. csak még + 2 gyerek. Fiatal anyuka vagyok.. tény.. más még ilyenkor kezd agyalni,hogy szülje-e az elsőt..nekem meg már van 3... nem bántam meg.Sőt!Van energiám,fiatalok vagyunk még,itt van 3 csodás gyerek...és már elég nagyok ahhoz,hogy újra többet legyünk kettesben...miénk az élet.Remélem.... :)Szóval ha szeretnétek,és tényleg nem okozna gondot az a plusz költség,és anyagi teher amivel egy baba érkezése,majd nevelése jár,akkor ne gondolkozzatok rajta. :) Ha merül fel bennetek némi kétely,akkor várjatok..
2017. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. júl. 25. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!