Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki aki a Semmelweis...

Bogyo0528 kérdése:

Valaki aki a Semmelweis korházba jár/járt kismamák figyelem kérdés lent! (? )

Figyelt kérdés

Még nincs fogadott orvosom de viszont már 26 hetes leszek de úgy döntöttem hogy szeretnék. Szerintetek nem késő már fogadni? Ha nem akkor kit ajánlanátok akit érdemes meg fogadni?

És kinek volt magán szobája amikor szült? Szeretnék azt is foglalni október 03.ra vagyok kiírva mikor érdemes le foglalni? és mennyibe kerül ?

Válaszotokat előre is köszönöm.Írjatok sokan 😊


2018. jún. 24. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A IIes noin szultem. Az fel is van ujitva, a dokim Sara Levenete, ajanlani tudom. Legeloszorre en is kb ilyen idosen toppantam be hozza es azota is az orvosom.
2018. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jah nem volt magan szobam, egyik ismerosomnek volt hat nem olyan mint a tobbi korhaz magan szobaja ami csillivilli. Biztos nem fizettem volna erte..

Volt olyan szinvonal ha nem jobb mint a sima szobak. Folosleges.

Elso voltam

2018. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En elso gyereket szultem sote 2-n, Brubel Rekanal. En kertem ket agyas alapitvanyit, valo igaz kullemre nem volt jobb a tobbi szobanal, de az hogy egy csajjal kellett csak osztoznom a mosdon, megerte!
2018. jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VeDi84 ***** válasza:

Szobát foglalni? Mégis mikorra? Lehet 2 héttel előbb vagy később szülsz a kiírt időpontnál.

Azt a szüléskor kell jelezni a szülésznőnek, hogy te fizetős szobába szeretnél menni. Ha szerencséd van, akkor lesz üres. Februárban, amikor szültem teltház volt. Majdnem a patológiára kerültem, mert nemhogy VIP-ban, de rendes gyerekágyas szobában sem nagyon volt hely. Szóval szerencse kérdése az egész.

Szintén SOTE 2.

2018. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A patologian is voltam es nogyogyaszatii osztalyon is es mindenhol fel vannak ujitva a szobak. Nekem a szobatarsakkal is szerencsem volt. Nem volt baj hogy tobben vagyunk.

Elso voltam

2018. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!