Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jászberényi kórházba mit kell...

Jászberényi kórházba mit kell magammal vinnem, mikor szülni megyek?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert hallottam olyan kórházról ahol szinte mindent adtak (betéttől kezdve a pelusig, sőt kis ruhát is amiben haza lehet vinni) Vagy egyszerűbb ha mindent bepakolok ami kellhet?
2010. jún. 17. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:

szia,

habár én még nem szültem meg(napok kérdése) de nekem van fogadott szülésznőm és ő elg sokat segít ez ügyben, úgyhogy amit tudok azt leírom neked:

a babának nem kell semmmit bevinni abban az esetben ha nem kéred magad mellé egész napra, ha szeretnéd hogy veled legyen akkor kell neki pár dolog, ezt sajnos nem tudom pontosan h mi..hazahozatalhoz kell neki rucit bevinni.

neked venni kell sima vattát és papírvattát, a papírba kell a simát belecsavarni és ezt használhatod majd a vajúdás alatt és a szülés után, valamint vizitkor is csak ez lehet, fehérnemű és betét nem. ha mész látogatókhoz akkor használhatsz eldobhatós bugyit.

rendes betétet is vihetsz persze..

alap tisztálkodási felszerelés ugye, hálóingek, a vajúdáshoz és szüléshez is sajátodban vagy!

én raktam be egy-két textil pellust is szopiztatáshoz meg a cici tisztán tartásához is

papucs külön a zuhanyzáshoz és külön a szobába.

én a szülőszobai cuccokat külön kis nesszeszerbe tettem. vajúdás alatt nem lehet enni inni, max szőlőcukor, úgyhogy azt tehetsz be ha akarsz.:)

jah tanácsolják a papír wc ülőkét, meg a nedves wc papírt.

ezek a fontosabbak amik eszembe jutottak, ha valami még lenne akkor írok, de mailt is irhatsz ha szeretnél és van valami kérdésed:)

egyébként mikor szülsz? berényi vagy?

további jó babavárást:)

2010. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia


megszültél már? kinél, mikor? minden rendben? csak kíváncsi lennék...:)

szia

2010. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!