Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szules beinditasi praktikak?

Simo Nora kérdése:

Szules beinditasi praktikak?

Figyelt kérdés
39+1 hetes terhes vagyok es elegge turelmetlen. Semmi tunetem nincs, kicsit a szam megduzzadt es mintha lennebb ment volna a pocakom de amugy semmi. Ket hete a mehnyak hossza 1,5cm volt, a doki azt mondta egy het mulva akar mar szulhetek is de meg mindig semmi...
2018. júl. 2. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Nincs. Ja, de van. Programcsászár...

Akkor indul be a szülés, ha érett a baba.


Nem kell előtte semmilyen tünetnek lennie, bármikor beindulhat a szülés. Lehet, már délután babázol, lehet csak 2 hét múlva.

2018. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tünetet ne keress, mert az nincs. Az jelzi a szülést ha elkezdődnek a fájások, vagy elmegy a magzatvíz. Addig bármi is van az nem előjel :)

Nekem a nyákdugóm a 34. héten ment el, akkor azt mondták hogy ez azt is jelentheti hogy pár órán belül szülök, de azt is hogy túlhordom a gyereket. Mikor aztán beindult a szülés az fájásokkal kezdődött, semmi előjellel, ültem a fodrász székében és elkezdtem érezni fura görcsöket.


Praktikákról annyit, hogy azt mondják akinek bejöttek az nem azért volt, mert ezt meg azt csinálta, hanem mert aznap amúgy is megszült volna. De hát próbálgasd, hátha bejön valamelyik:

- Talpmasszázs

- Mellszívó használata 5 percig

- Szex

- Mell stimuláció ami olyan érzés mintha szoptatnál

- Csípős ételek és curry fogyasztása

- 6 datolya elfogyasztása

2018. júl. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehethogy hulyen hangzik, de en is mindent megtettem hogy beinditsam a szulest. Szerettem volna, hogy a lanyom a szuletesnapomon szulessen. Elozo nap sokat takaritottam, uzletbol cipeltem a taskakat, persze nem 10 kg-osakat,csak hogy eppen kicsit nehez legyen.Ananaszt ettem. En ezt csinaltam es este be is kellett mennem a korhazba. Masnapra meglett a lanyom.Hallottam azt is, hogy a szex is beinditja a szulest, ezt a nover mondta meg terhesgondozason. Nem probaltam ki, de lehet hasznos
2018. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Oxitocin! Bekötötték, 4 óra múlva q kezemben volt.


Tünetet felesleges várni

2018. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tervezz valami jó kis programot. Lehet az mozi, színház, éttermi vacsi, bármi. Fodrász, wellness, lényegtelen. Tuti, hogy nem jutsz el odáig, vagy a kellős közepében leszel, mikor megindul a szülés.
2018. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!