Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 csaszarmetszest atelt...

3 csaszarmetszest atelt anyukak irnatok nekem hogy milyen volt?

Figyelt kérdés
2018. júl. 14. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de engem is érdekelnének a válaszok.


Egy egycsászáros anyuka

2018. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne (2 császáros vagyok).
2018. júl. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2x is volt (téraránytalanság miatt, hosszú vajúdás, tolófájások után mindkettő). Spinális érzéstelenítésben. Maga a műtét alatt nem éreztem fájdalmat (megváltás volt a vajúdás után) csak nyomást, ráncigálást hastájékon, de még kellemetlennek sem mondanám. Amikor kezdett múlni az érzéstelenítő hatása iszonyatosan remegni kezdtem, az nagyon rossz volt, órákig tartott. Utána kis pihenés (kb 6-7óra), majd a felállás, na az is igen kellemetlen, de a járkálás már nem fájt annyira. És egyre jobb lesz, napról napra, mire mentem haza (5.nap) már a felássál is csak kis kellemetlenséggel járt.

A babát már műtét után megmutatták, apuka is bent volt végig. És a császáros őrzőben ( ahol műtét után vagy pár órát) már megkaptam a babát, ott feküdt mellettem, bár még a lábamat mozdítani sem tudtam :)

Szoptatás is ment, hamar belövellt a tej, szóval hátrányt nem jelentett ilyen téren.

Kérdezhettek nyugodtan, szívesen válaszolok :)

2018. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi, most látom, hogy 3 császáros érdekel,...

Akkor én is beállok ez engem is érdekel...:)

2018. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. Altatásban történt sürgősségi császár volt, nem emlékszem semmire, a felépülés viszonylag gyors volt.

2. Programozott volt a 38. héten, gerincérzéstelenítéssel, nagyon féltem tőle, végül nem volt rossz élmény, minden simán ment

3. Programozott volt 38. héten, kevésbé izgultam, nagyon jó élmény volt, de a felépülés borzasztóan nehezen és lassan ment.

2018. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3 császárom volt, sztem a 3 császárom után épültem fel a leggyorsabban. Farfekvéses volt végig így mindenféleképpen császár lett volna a végén.

Az aneszteziológus kicsit szerencsétlenkedett így 4 vagy 5. szúrás sikerült. Minden rendben ment a műtéten. 3 nap után kiengedtek.

Ne hagy el magad.

Nekem mind a 3 a fogadott orvosom csinálta így tudtam mire számítsak. Az első felállás műtét után 12 órával kellemetlen de minden egyes alkalommal jobb én a 2. 3. héten annyira már nem is éreztem a heget(de én a császár utáni héten a varratszedés után már elmentem vásárolni meg ügyeket intézni)

2018. júl. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az edigi valaszokat.Nekem ket csaszarom volt es most varom a 3 babat 14 hetesek vagyunk.Doki szerint mehet a csaszar de o uj dokim a mesik ket csaszarom nem vele volt.Viszont halotam hogy van olyan doki aki szerint a 3 nagyon kockazatos es nem valalja.Szoval kicsit be parasztam
2018. júl. 14. 22:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 császárom volt és a kontrollon kérdeztem az orvosom, hogy ha szeretnénk még egy babát, mennyire ellenjavallt. Azt mondta, hogy akár 4-5 császár is lehetséges. Ha jól összevarrtak, akkor nem lehet probléma. Annyi, hogy a természetes szülést nem javasolja 2 császár után.
2018. júl. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3 hete volt a 3. Császárom.

Nagyon izgultam,indokolatlanul feszült voltam,tudtam,hogy felesleges,de mégis olyan rossz érzésem volt.


A dokim ugyanaz volt, teljesen megbiztam benne,szülésznőt és annesztes-t viszont nem fogadtam,mert az eddigieknél minden flottul ment.


Most nem... kifogtam egy béna dokit meg egy bunko szülésznöt... 3x tudott a doki szurni,a műtét alatt végig hányingerem volt plussz dolgokat kaptam infuzio+branülbe és végig probált lekezelni,hogy ez normális.

A mütét után eszméletlen fájt a derekam arra megkaptam,hogy hiszti,majd a dokim hivott nefrologust és kiderült a vesém környékére sikerült szurni, ott kaptam plussz cuccokat ujra, amitöl lett vizeletem, majd 4 ora mulva megmozdult a lábam is.


2 hétig migrénem volt de inkább haggyjuk...


Amit a dokim csinált az teljesen ok volt,szép seb jol gyogyult és mindezek elkenére már másnap délután kitudtam kérni a picurt teljes ellátásra,sajna,azonban vércsoöort összeférhetetlenség miatt besárgult,ugyhogy 2 napot külön töltöttünk,20 perc szopira kaptam meg 4 oránként...


De hazajöttünk és a világ kerek lett :)


Itthon már minden flottul megy, tesok is otthon vannak nincs ovi,bölcsi, férjem is tudott hosszabb szabit kivenni.


3 hét távlatbol azt mondom minden perce megérte.


Nekem azt javasolta a dokim,hogy vagy várjunk huzamosabb idöt kb 5 évet a negyedik elött vagy még jobb lenne ha itt megállnánk.

Itt megállunk,mi ennyit terveztünk lelkileg megviselt,a másik kettö hiánya, plussz a felelősség,hogy nem történhet baj,mert otthon várnak ..én mégegyszer nem tudnám ezt három Otthon maradoval átélni.


Plussz orvosilag sem javasolták,ugyhogy elfogadjuk igy.

32/N

5-2 éves "nagyok"-3 hetes pici

2018. júl. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9-es vagyok, bocsi azt elfelejtettem,hogy mult héten már nekem is kellett vezetnem, ügyeket intézni simán ment minden.


Nem a testi része volt necces,engem inkább a tudom mire számithatok része viselt meg

2018. júl. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!