Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy fog beindulni igy a...

Hogy fog beindulni igy a szülés? 39+3 kismama vagyok.

Figyelt kérdés
A legutobbi vizsgalaton a mehszajam teljesen zart volt, a mehlepenyem 2es fokozatu viszont magzatviz van elegendo. Nagyon ritkan erzek egy kis nyilalast a huvelyemben, de ezt meg joslofajasnak sem mondanam igazan. Semmi jele hogy ki szeretne jonni, pentekre vagyok kiirva. Volt mar valaki ugy h mindenfele "tunet" nelkul beindult nala a szules vagy inditani kellett?
2018. júl. 17. 00:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj, be fog indulni a szules, de lehet, hogy 40+3 kismama leszel addigra. Teljesen normalis es belefer - ha egyebkent szivhang stb minden rendben van - hogy tulhordod egy hettel pl.

Ne aggodj, jo egeszseget es sok boldogsagot a babaval!

2018. júl. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a kisfiamat 40+4- re szültem. Semmi, de semmi tünetem,jóslóm nem volt. Azt se tudom milyen az. Péntek reggel mentünk vizsgálatra, mondta az orvosom,h ha hétvégén nem szülök meg, hétfőn csomaggal.menjek,meet indít. Ettől biztosan megijedt a kisfiam,mert péntek éjszaka beindult magától,mehettünk vissza. Kiváncsi leszek most mi lesz, most suncs egy db. jóslóm se... 38+4 hkm.
2018. júl. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A varandossag az orvosi tankonyvek szerint 37-42 het, tulhordasrol is csak 42. betoltott het utan beszelhetunk. Barmikor beindulhat, es az is lehet, hogy esetleg kesobb fogant, akkor akar meg 1 hettel kevesebbnel is jarhatsz. Ajanlom a Mindent a termeszetes szulesrol facebookcsoportot, vagy az Edesanyak szakertoi csoportot, ott szakemberrk valaszolnak a kerdeseidre. En 39+2-on meg teljesen zart voltam, 39+5-on pedig megszuletett a gyerekem (Menzesz szerint mar 40+4-nel jartam, de a 12. het elotti uh alapjanszamolta a dokim, mert az pontosabb, es nalam addig 1 hettel kisebb volt).
2018. júl. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen ne aggódj, bent nem maradt még baba. Én szülés reggelén is teljesen zárt voltam. Igaz, indítani kellett. Se jósló, se semmi nem volt, csak egy adag magzatvíz, így kezdődött el.
2018. júl. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is totál zárt voltam és egy jóslóm sem volt, aztán egyszercsak 39+4-en :) elfolyt a magzatvíz éjszaka és csak rá fél órára lettek fájások, de tágulni akkor sem tágultam még semmit. Sokféle forgatókönyv lehet, minden szülés más.
2018. júl. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Meg 3 heted van, a terhesseg 42 hetes. A kiirt datum a 40. hetre esik, de a nok 3 % - a szul ekkor, ez csak egy támpont. Hidd el, bent meg nem maradt gyerek.
2018. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Két gyerekem van, 40 és 40+1 születtek. Semmi előjel nem volt egyikkel sem. Teljesen zárt voltam napokkal előtte, se keményedés, se jósló. 10 és 13 óra alatt születtek, ami teljesen átlagos.

El fog indulni mikor itt az idő!

2018. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem elsődéket fajasgyengeseg miatt egy szülésem se indult be .Egy sem !!! Mindháromnál ctg leeső szívhang és azonnal indítás. Televoltam jósolókkal de semmit nem jelentett .Nálam az a gond,h9gy túl rövidek a fájások
2018. júl. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*elsődleges
2018. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Azt mondta a doki h max 5 napot var es inditja.
2018. júl. 17. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!