Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit illik venni ajándékba,...

Urialma kérdése:

Mit illik venni ajándékba, hogyha kórházba megyünk látogatni egy frissen szült kismamát?

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 07:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nyugudtan vigyetek valami finom kaját gyümölcslevet, csokit, a kórházi koszt nem túl.......

Hidd el örülni fog akár egy rántotthúsos szendvicsnek is 100 %os almalével.

2018. jún. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Ajándékba akár egy babakocsira rakható játék pepcoba szoktak lenni nem drágák. Vagy egy cuki ruhát az 56ost max 1 hónapig használja a baba. Így inkább 62 68 at vinnék egy cuki bodyt
2018. jún. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Én legjobban az ásványvíznek örültem. Persze mentesnek :). Attól jön a tej.
2018. jún. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Én is valami ennivalónak örültem volna a legjobban 🙂. Gyümölcs, de pl. ha az ebéd helyett valaki hozott volna egy pizzát, kezet csókoltam volba neki...
2018. jún. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Én embert sem akartam látni magam körül, nem még látogatókat fogadni a kórházban.

Kérdezd meg, minek örülne! Látod, nem mindenki ugrál örõmében, ha látogatók lepik meg a kórházban miközben épp vérzik mindenhonnan, és örül, ha pár csepp pisit ki tud magából préselni!

2018. jún. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én annak örültem, mikor egyik szintén anyuka barátnőm McDonald's-os kaját hozott, hát az jól esett nagyon! Szóval finom tápos kaja, finom innivaló, gyereknek egy szép body teljesen tökéletes.
2018. jún. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Én menni alig tudtam, nálunk úgy van, hogy a látogatók nem jöhetnek be, hanem a folyosó végén van egy találka hely, ott lehet beszélgetni. Nagyjából harminc métert kellett menni, na ezt naponta többször, sokszor pont amikor végre elaludt a baba és végre én is aludhattam volna egy picikét. :( Visszafelé pedig lehetett cipelni a nagy zsák kaját/üdítőt is, amikor saját magamat is alig bírtam el.


Kérdezd meg tőle, mire van szüksége, mit és mennyit venne szívesen. Illetve érdemes lenne megbeszélni azt is, hogy mikor mész.

2018. jún. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
98%

Nálunk szerencsére pont látogatási tilalom volt, szuper volt, hogy sem hozzám, se máshoz nem jött látogató. Csak a férjemet hiányoltam nagyon.

Ha jöttek volna, akkor innivalónak örültem volna, na meg egy nagy hamburgernek :)

2018. jún. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Szetintem kérdezd meg előtte,minek örülne. De pl. nekem egy rokonom két hete szült,minden nap mentünk hozzá,minden nap 100%-os almalevet kért,úgy hogy nem is szeretni amúgy annyira(amikor kint a folyosón beszélgettünk,láttam más frissen szült anyukák is almalevet ittak,szóval szerintem az tuti.) + gyümölcsöt,de annál is figyelni kell,hogy például a szőlőtől,epertől,cseresznyétől (ha szoptat) fájni fog a baba hasa. Mi barackot illetve kis dobozba vágtunk fel neki dinnyét,azt vittük. De talán csokinak is örül,vagy valami keksznek. És mást igazából nem vinnék,mert body-ra nem hiszem hogy szükségük van,megvették már,játékkal meg a baba csak hónapok múlva fog játszani.
2018. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Én gyümölcsöt, üdítőt (szénsavmentes), nasikat kaptam és a babának apró játékot, plüsst hoztak. Én is hasonlóan vittem ajándékot, kis rongyit a babának, anyukának meg kekszet és gyümölcslevet. Rántotthúsos szenyónak de örültem volna, vagy Mekis kajának... :D
2018. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!