Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki nem akarta, de mégis...

Aki nem akarta, de mégis programcsászára lett hogyan dolgozta fel?

Figyelt kérdés
Még csak 28 hetes vagyok, de sajnos a nagyajkaimnál is tiszta visszér vagyok és azt mondta a dokim, hogyha ilyen ütemben romlik csak programcsászár jöhet szóba. 20 hónapja szültem repedés, vágás nélkül elég gyorsan. Akkor is már csúnyálk voltak, de sajnos most gyorsabban romlik. Mindent megteszek, hogy ezt elkerüljem (krém, torna, harisnya), de a dokim mindenben túl óvatos, félek, hogy nem lesz választásom. Borzasztóan nem szeretnék programcsászárt!!!

2018. júl. 18. 07:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
62%

Akkor szulj siman, es vagd tonkre magad lent teljesen csak hogy siman szulhess!

Nem ertem miert akkora nagy halalos problema ha csaszarral szuletik? Nem mindegy honnan jon ki? Orulj neki hogy megelted a sima szulest! Es orulj neki hogy a doki mondjuk nem a simat erolteti ugyhogy kockazatos, aztan majd szivsz eleted veegeig, de elmondhatod hogy 2szer siman szultel!


Egyebkent meg miert felsz ennyire a csaszartol? Felsz a mutettol? Erzesteleniteszol? Hogy 20 perc alatt megvan ossz-vissz? A felepulestol? Vagy mitol?

2018. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
64%

Feldolgozni nem a császármetszést kell, hanem a halva, vagy betegen született gyerek okozta traumát. A többi csak picsogás, tökmindegy, milyen lyukon jön ki, csak mindenki maradjon egészséges, nem?


Nekem az első szülés lett simának induló hüvelyiből sürgősségi császár, rossz magzati szívhang miatt. Örültem, hogy nem lett oxigénhiányos, fogyatékkal élő, sérült gyerek. Mit kéne ezen feldolgozni, hogy nem lett baj? Te mit akarsz feldolgozni? Rakj rendet fejben, el vagy kicsit tévedve, hogy mi a probléma fogalma. Bocs, ha nyers voltam.

2018. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
81%
Hát, úgy, hogy most ez van, a biztonság a legfontosabb. Talán könnyített a helyzetemen, hogy nekem első szülés volt, lábtartásos farfekvés, szó sem lehetett hüvelyi szülésről. Szóval én nem szültem előtte természetes úton. Nagyon nem örültem neki ettől függetlenül, de én se mertem volna így erőltetni a hüvelyi szülést, elfogadtam, hogy ez a biztonságos út. Most várom a másodikat, vele azért hüvelyire készülünk, remélem, ő befordul. Nem olyan szörnyű egyébként a császár, csak szülésélménynek nekem olyan semmilyen volt (mármint maga a folyamat, a lányomat imádtam első pillanattól).
2018. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
55%
Te jó ég. Mit kell ezen feldolgozni? Amikor a kezedben lesz a kisbabád te azon fogsz agyalni hogy nem a neked kívánatos lyukon keresztül érkezett? Ne haragudj hogy ezt mondom, de bárcsak ilyen volumenű problémáim lennének nekem is...
2018. júl. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
55%
Megértelek kérdező. Nekem is a legnagyobb félelmem,hogy nem szülhetek természetesen. De ha arra kerülne a sor,akkor elfogadnám,hogy ezt dobta a gép,és rábíznám magam a dokira, mert ő a szakember,ő tudja mi a legjobb a babának és nekem. Gondolj arra,hogy ez a ti érdeketekben történik.
2018. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
67%

#2-nek tök igaza van... Ezt az oldalt telesírják az anyukák egyfolytában,hogy nem akarnak szülni, császárt akarnak kit keressen,mikor,mennyiért.... Erre jössz te élő példaként,hgy miért lenne indokolt a császár. Ahelyett, hogy örülnél,hogy lehetőség van megúszni a komolyabb bajt, neked "fel kell dolgozni".

Én is baromi nagy hülyeségnek tartom a sok "szivességből császárt" de ha van oka,akkor jobb, mint a biztos,előrelátható kockázatvállalás.

2018. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
47%
Nagyobb bajok voltak a terhesség alatt, szóval ezzel nem is foglalkoztam, hogy csak császár lehet, örültem, hogy, végre kijön és megszabadulunk a terhességtől.
2018. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy nem kell feldolgozni. Elfogadni kell, ha ez a biztonságos, akkor ez van!
2018. júl. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
A szülésélmény ami elveszik, az izgulás, hogy mikor indul be, hogy bemegyünk a kórházba, az egész. Nem félek a császártól, nem akarom, ha nem muszáj. De szeretnék felkészülni arra us lelkileg, ha sajnos úgy alakul. Aki nem érti és akinek ez nem számít az kérlek ne válaszoljon. Lehet ez valakinek picsogás, de nekem fontos.
2018. júl. 18. 08:30
 10/65 A kérdező kommentje:
És egy fontos dolog kimaradt! Beszéltem több orvossal, de akik ilyennel még nem találkoztak, hogy valakit ezért császározzanak meg, ezért zavar, mert lehet nem indokolt. Megbízom az orvosomba maximálisan, de túl óvatos mindenben.
2018. júl. 18. 08:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!