Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek programcsaszara volt...

Akinek programcsaszara volt magankorhazban, elegedett volt vele?

Figyelt kérdés

Az elsot termeszetesen szultem ugyeleten. SOHA.TOBBET. Sajnalom hogy hagytam magam rabeszelni a termeszetes szulesre es az allami korhazra. Ugyhogy a 2. 100% ra magankorhazban lesz programozott csaszarral. Akinek ilyen volt, meselne rola? Elegedettek voltatok a szinvonallal? Rendben zajlott minden? Lehet datumot valasztani, vagy az orvos mondja meg hogy mikor, hanyadikan vallalja? Mennyi ideig tartott a beavatkozas az erzestelenitestol?

Koszi


2018. ápr. 23. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Jelen, bár én nem szülhetek term. úton, egy genetikai betegség miatt.

A programcsászárra egy külföldi magánklinikán került sor, mert itt élünk. Hozzátenném, h itt az állami kórházakban is nagyon magas a színvonal, azért választottam mégis a magánklinikát, mert egy bizonyos szülész-nőgyógyásznál akartam szülni és ő ezen a klinikán dolgozik, a terhességemet is ő követte.

Mindennel maximálisan meg voltam elégedve, a szoba, ellátás olyan volt, mint egy 4 csillagos hotelban, a férjemnek is biztosítottak ágyat és ellátást.

A dátumot nem én választottam, de a császármetszés természetesen választható.

Maga a beavatkozás kb. 20-30 perc, utána kb. 6 óra múlva fel lehet kelni.

2018. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Svájcban élek, itt volt pcs-m, teljesen okés volt minden, két dátum közül választhattunk (3 nap különbség volt).

A beavatkozás nem tudom, mennyi idő volt, pont nem érdekelt, mert paráztam azért, aztán meg folyamat az volt a fejemben, hogy végre meglátom a gyerekünket :)


Hályogom van, nem zsülhetek hüvelyi úton, de nem is baj. Legalább nem vágnak/repedek szrrá odalenn.

2018. ápr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem en pontoztalak le titeket. Biztos az ugyeletes idiotak voltak.
2018. ápr. 23. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Szia! Én 2 hete szültem Budapesten egy maganklinikán program császárral, nekem a doki mondta az időpontot!

Terhességem eleje óta oda jártam egy nagyon kedves doktorúrhoz, végig kisérte a várandoságomat!

Férjemnek is biztositottak ellátást és ágyat bent maradhatott velünk!

Gondolod még priviben mesélek!:)

2018. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Újra kellett műteni, szövődmények miatt. Nálam a császár a SOHA TÖBBET kategória. Soha nem leszek már a régi.
2018. ápr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

Igen volt, de császárt soha többet. Majdnem ottmaradtunk én is és a gyerek is. Én nem szülhetek természetes úton így nem is lesz tesó, még egyszer nem akarom átélni a császáros poklot. Egy hónapig sírva nagywcztem, ráadásul a gyereket is megvágták, majd fertőzést kaptam és tüdőembóliát. Az érzéstelenítésre nem reagáltam megfelelően így éreztem a vágást míg el nem altattak, amiből meg alig tudtak felébreszteni, egy napig voltam lélegeztetőgépen utána úgy lelassult a légzésem.


A színvonallal nem volt probléma, szép környezet volt, de akkor is, soha többet, inkább nem szülök.

2018. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolso, ez melyik magankorhaz volt nev szerint?
2018. ápr. 23. 17:08
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem az utolsó vagyok, hanem az előtte levő. Szerintem ez nem kórházfüggő. A császár egy nyílt, hasi, nagy műtét, annak minden lehetséges kockázatával.
2018. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En azert kivancsi lennel ra h melyik korhaz volt. Az azert kicsit eros, hogy belevagnak a gyerekbe.
2018. ápr. 23. 17:19
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, nem írnám le a kórház nevét, nem szeretném ha beperelnének. Nem hinném hogy az adott kórházban sok ugyan ilyen eset fordult elő így könnyen ránk ismerhetnek. De ez bármelyik kórházban előfordulhat, nem mindenben az orvosok hibáztak. De egy életre elvették a kedvem a szüléstől.
2018. ápr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!