Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38 hetes kismama vagyok....

38 hetes kismama vagyok. Előfordult terhessége alatt valakinél csalán kiütés ami napokig vagy hetekig tartott? Mikor múlt el és, hogy tudta kezelni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 35. héten kezdődött először a terhességi csíkokban, majd tovább terjedt az egész testemre... iszonyatosan viszket ha vakarom még rosszabb...

Az orvosom először elküldött laborba vérvételre és vizeletvizsgálatra. Ott minden oké volt, úgyhogy mennem kellett bőrgyógyászhoz ahol azt írták a kezelőlapomra hogy dermatitis - bőrgyulladást jelent. A BNO kód alapján atópiás akármim van... amiről azt olvastam hogy krónikus betegség --- amin csodálkozom mert soha nem volt még ilyen betegségem úgyhogy nem értem mitől krónikus. De azt mondta a doki hogy szülés után elmúlik. Mivel terhes vagyok így más gyógyszert nem írhatott fel, csak a tüneteket tudja enyhíteni, ezért hűsítő kenőcsöt kaptam meg cinkes rázókeverékes ez utóbbi semmit nem ér... ki se váltsd ha ezt írják fel... főképp hogyha nagy kiterjedésen jöttek ki.


Viszketsz is egyébként vagy csak kiütések?

2010. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A két alkaromon volt, kb. két hétig. Nem csináltam vele semmit.
2010. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Viszketek mint az állta már bocsi a kifejezésért.Írtam neked privátot,megkaptad?
2010. jún. 19. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Megkaptam. :) Mindjárt válaszolok. :)
2010. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké.Köszönöm szépen aranyos vagy!
2010. jún. 19. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, a védőnőm azt mondta, hogy terhességi kiütés. Nem lehet vele semmit csinálni, a patikában vettünk mentolos hintőport és azzal kenegettem és kalciumot ittam. Nekem annyira viszketett, hogy még aludni sem tudtam.
2010. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!