Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehet a gond? Nemi élet...

Mi lehet a gond? Nemi élet szülés után?

Figyelt kérdés
7 hete szültem. Második gyerkőc. Tegnap voltunk először együtt szülés után. Ma azt vettem észre, hogy ilyen barnás folyásom, inkább ilyen barnás nyákom van. Elsőnél nem volt ilyen. Valami probléma lehet? Volt valakinek ilyen? 6 hetes kontrollon a doki azt mondta minden rendben van.
2018. júl. 28. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hettel szules utan mult ez el, teljesen normalis
2018. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem valami fertőzés volt gyógyszert és hüvely kúpot ksptam rá.
2018. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem má elmúlt csak a fèrjemmel tegnap voltunk először együtt és ma kezdődött ez a barnázás.
2018. júl. 28. 15:25
 4/8 A kérdező kommentje:
már
2018. júl. 28. 15:26
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg picit sérült a hüvelyed nyálkahártyája. Gondolj bele, hogy hosszú hetek óta nem voltál együtt olyan módon a pároddal, lehet, hogy nem is voltál kellően benedvesedve, vagy csak picit tudat alatt rágörcsöltél, nem lazultál annyira el, valószínűleg picit sérültél odalent. Pár napot most hagyjatok ki, hogy rendbe jöjjön.
2018. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
7hetes volt a babám. Együttlét után másnap barnaztam picit. Valószínű megserthetett valamit
2018. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után 3-4 hónappal is normális az együttlét utáni pecsételés. Az, hogy az első után nem volt, nem jelent semmit.


www.babanet.hu/faq/noegyeb02.php

2018. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Kicsit meg nyugodtam, de ha nem múlik akkor felhívom majd a dokimat. Természetesen várok pár napot, mert nem akarom, hogy később gondom legyen.
2018. júl. 28. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!