Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már 1 napja túlhordom a...

Már 1 napja túlhordom a picit. Mozogni mozog, de aggódom, mert semmi fájás, semmi apró jel, ami a szülésre utalna. Nem szeretnék császárt. Mi esélyem van term. Szülésre, arra, hogy megindul magától a vajúdás és rendesen tágulok majd?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hete szedtem magne b6-ot 2 héten át az orvosom tanácsára. Ez mennyire befolyásolja a szülésem időpontját?
2008. nov. 2. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kitolhatja, de meg fog indulni a szülés, ne félj. Én 8 napot hordtam túl.

Beszélgess sokat a kicsivel, mondd neki, hogy várod nagyon:-) Nekem sem volt semmi tünetem, egyszer csak megindult.

Javaslom a 20 perces langyos fürdőt, és a szexet:-)

2008. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
A magnézium miatt lehet ez, de ha túlhordod és behívnak majd, akkor nem császár--ezt hol hallottad?? Oxitocinnal fájást keltenek és beindítják a szülést..császár csak akkor ha valami olyan helyzet van, de az spontán beindulásnál is előfordul.
2008. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is túlhordtam a picit 5 nappal, nekem sem volt semmi előjel még jóslófájás sem.Majd egyik nap délután fél 4kor jöttek a fájások,amit nem tudtam hogy az mert nem fájt annyira.Rögtön 10 percesek,majd 1 óra múlva jöttek az 5 percesek irány a kórház,még időben.20perc alatt tágultam 3 ujjnyit majd egyszercsak kibújt a kislányom minden gond,félelem és előjel nélkül.Se magzatvíz nem ment el, se nyákdugó azt sem tudtam hogy szülni fogok...Mindez 3 és fél óra alatt zajlott le.Szóval csak nyugalom, beszélj a picihez,nem inditják meg a szülést ha nem muszáj,jön ő magától addig is erősödik.Pihenj sokat és ne gondolkozz,csak nyugi.


Könnyű szülést kívánok és nagyon jó babázást! :)

5 hós kislány anyukája

2008. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok!!!

Sokat segít,ha ilyen pozitív válaszokat olvashat az ember, a kedves bátorításról meg nem is beszélve... :)

Nagyon jó babázást!!!!

2008. nov. 2. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én 40 hetes vagyok és mára voltam kiírva ,de se a meleg víz sem a sex nem indította be a szülést, nemtudom ,hogy van-e benne valami.És nekem is sokat mocorog ugy ,hogy várnunk kell türelemel ,majd csak egyszer ki bujik.Jo baba várást!!!!!
2008. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szia!!!! Én ma voltam nst-n,mert már naponta kell járni, ami kimutatott összehúzódásokat,méghozzá rendszereseket,de én nem érzek semmit. Úgyhogy az is lehet,hogy már a Te babód is készülődik,csak mi nem vesszük észre... :)

Könnyű szülést!

2008. nov. 3. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!