Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Faros baba megfordítása?

Faros baba megfordítása?

Figyelt kérdés

40+2vagyok és faros a babám, ha nem indul neg magától akkor megcsászároznak, egyébként szülhetném simán mivel 3.gyerek..

40 hét után próbálkoznak beforditani babát? Most már nem bánnám ha beindulna mert ha magától nem indul 41 hetes császár.



2018. aug. 5. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Van olyan bnom aki megszulhette a faros (szintén harmadik) babát hüvelyi uton. Van orvosod? Vele kellene megbeszélni, mert megprobalhatja megforditani. Az hogy nem hagyja hüvelyi uton megszulni ha faros az az ő dolga. Neki kell felelősséget vállalni, ő az orvos, ő dönt, ő ért hozzá... de azt gondolom egy beszélgetest meger, h megtudd mik a lehetőségek.
2018. aug. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Engem farosan szült meg anyukám. Nekem is faros babám volt, de mivel első, ezért csak a csaszar jöhetett szóba.

Én nem fordítgattam, biztosan oka van, hogy nem fordult be.

2018. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdeztem az orvosom de a mi kórházunkban fordítást senki sem vállal(itt elavult módszernek tartják),mert baj is lehet belőle.40.dik héten senki sem fogja megpróbálni nálad sem szerintem azt hiszem 37.dik hétben próbálkoznak vele,de beindulhat tőle a szülés.(bár nyilván nálad ha beindul se baj,hisz 40+on tuti fejlett). Nem mertem volna vállalni,mert a baba sérülhet.
2018. aug. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is faros volt a lányom, én nem kértem ilyenre. 40.héten nagy bátorság lenne az orvostól, és egyben hatalmas felelőtlenség is.
2018. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha magától beindul megszülhetem természetesen! De ha nem indul be akkor nem indíthatnak!!
2018. aug. 5. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!