Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy történik a baba megfordít...

Hogy történik a baba megfordítása méhen belül? Nem veszélyes? Fáj a babának vagy a mamának?

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Azt nem tudom, hogy a babának fáj-e, nekem nem volt kellemes. Öt évvel ezelőtt szültem a lányomat, aki a 30 héten úgy döntött, ő útnak indul. Születésekor 2800 gramm volt és a 40.héten érkezett. tehát 30 hetesen nagyon kicsi lett volna. Az orvosom úgy döntött, visszafordítja.

Kórházba kellett feküdnöm, kaptam infúziót, amiben valami olyasmi volt, ami a szülést meggátolja. Izomlazító, meg nem is tudom és a dokim egy másik orvossal nekiestek a hasamnak. Szó szerint megfordították bennem a kisasszonyt. Utána kaptam valami nyugtatót, meg fájdalomcsillapítót. Napokig még pisilni sem kelhettem fel az ágyból. Nem tartott sokáig, de nekem fájt. Utólag visszagondolva olyan volt az egész, mintha egy tésztát dagasztottak volna egy teknőben.

2008. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!