Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés/császár után 4. naptól...

Szülés/császár után 4. naptól láz?

Figyelt kérdés

Mondjatok bíztatót elvagyok keseredve! Szombaton volt a császárom és tegnapra lázam lett 38,2. Ma mehettünk volna haza de így nem mehetünk ma is 38.1 volt reggel. Kaptam tegnap algopyrin injelciót meg tegnap estétől kapok antibiotikumon infuzióban. Nézték a sebet teljesen jó, nem gyulladt, nézték uh-n is ott is minden ok. A vérképem is minimális gyulladást mutat, még a Crp se olyan magas. Szóval nem értik mitől van én meg kétségbe vagyok esve hogy igy mikor mehetünk végre haza....

Volt ilyen valakinek hogy császár utáni 4.napon lázas lett? 2 ismerős is mondta hogy sima szülés után nekik is volt láz a 3. vagy 4. napon de addigra már otthon voltak és nem a kórhában derült ki... azt mondják az otthoniak hogy tejláz. A mellem nincs begyulladva nézték azt ist. Aźota van lázam amióta belövellt a tej.de itt a korhazba erre semmit se mondanak csak annyit ha lemegy a láz akkor mehetek haza


2018. aug. 8. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Tejláz. Nekem a 6.napon szerencsémre otthon volt már. Amíg lázas vagy addig nem ihatja a baba a tejedet, tápszert kell neki adnod, és sűrűn fejned. 2-3 nap alatt rendbe jössz-ha az. Arra vigyázz ebben a melegben, hogy rendesen kapd a lázcsillapítót, mert 40 fokig is felmehet a lázad.
2018. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 2.gyerekkel kb ugyanígy voltam, forró nyár volt akkor is.


Minden egyebet kizártak, a közérzetem jó volt, de akkor lövellt be a tejem, nem volt a mellem piros, csomós, de nagyon feszes lett hirtelen.


Zuhanyozz langyos, hűvös vízzel, már amennyire a seb miatt tudsz! Ürítse ki a baba a melledet! Ki ne menj a napra ebben a hőségben! (Egy anyatársam kijárkált az udvarra, mert a babáját PICbe vitték és gondolom rossz volt szegénynek köztünk, kisbabások között, belázasodott)


Jó esély van rá, hogy csak a tejbelövellés okozza. Minden jót Nektek!

2018. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Itt azt hajtogatják hogy szoptassak...kapom a sok antibiotikumot meg algopirin injekciot is...szegeny egesznap cicin volt ha nem sirt.megnéztük lefejtük es alig vantejem pedig tegbap hirtelen beduzzadt fájt es volt is tejem folyt a háloingen...mára meg alig van a láz meg megmaradt sőt picivel több. Csak idegesitem magam hogy nem mehetünk haza a babanak potlas kell igy mert csak sir....lelkileg megvisel
2018. aug. 8. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a doktornőnk nem engedte. Kitartás..
2018. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, amíg nem genny folyik a melledből--> piros, duzzadt, csomós, 40 fokos láz, magas gyulladásos paraméterek, UH-val látszik a tályog, antibiotikum és feltárás kell<--neked tuti NEM ez van


addig SZOPTASS! 38 fokos tejbelövellés mellett is.

Mammográfiával foglalkozom.

2018. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két gyermekem van, első császáros, második hüvelyi szüléssel jött a vilagra, mindegyiknél belázasodtam a 3. napon, mikor megindult a tejem, szoptattam végig antibiotikum, meg Algopyrin mellett, a másodiknál bent is fogtak 1 hétig, mert nem akart múlni a láz, vizsgáltak mindenre, nem találtak semmit, a torkom volt piros, de szerintem nem attól volt, a tej beindulásával van kapcsolatban! Kitartás, szoptass, beáll majd! ;)
2018. aug. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!