Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórházban a vajúdób...

Szent Imre kórházban a vajúdóban/szülőszobán miben vagy?

Figyelt kérdés
Adnak kórházi hálóinget vagy sajátot kell vinni? Esetleg bármi más tanács vagy fontos dolog amit tapasztaltatok?
2018. aug. 9. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A vizsgálatok miatt kényelmesebb a hálóing, szólnak, mikor lehet átvenni, addig meg bármiben lehetsz. Sajátot vigyél, nincs kórházi. Enni és inni is vihetsz.
2018. aug. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amiben számodra kényelmes.
2018. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Saját, könnyű, pántos hálóingben voltam. Nem adnak, vinni kell cuccot amiben szeretnél lenni.
2018. aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem adnak hálóinget


amiben kényelmes

de arra számíts hogy gyakran néznek méhszájat legalábbis a szülőszobán

én már csak oda kerültem, Vajúdóban nem voltam

Viszont akár lehet egy topoban is mert folyamatosan odarakod fölé kell hajtanod a hálóinget mert gyakran odateszik vagy akár rád is van kötve az NST

Vigyél pluszban olyan törölközőt amit nem sajnálsz és nem fehér mert kimehetsz közben tusolni is nagyon jó tud lenni vagy van olyan szoba ahol kád is van.



( Evőeszköz nem jár az ebédhez vacsorához reggelihez, úgyhogy vigyél)

2018. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi belejavított a telefonom most látom


Még egy jó tanács, pelenkát sokat vigyél, mert abba pelenkázzák a babát,vagy pelenkázod te...nem a kórház adja.

2018. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Haloingben inditottam mindig aztan sportmelltarto maradt csak rajtam. 3/3 vajudoban sosem voktam hala az egnek csak szuloszoban.
2018. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!