Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléshez közeledve, vagy a...

Szüléshez közeledve, vagy a szülőszobán nektek megmérték a medencéteket medencekörzővel, hogy egyáltalán kifog-e férni a baba?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még csak nem is hallottam ilyet, pedig 2 gyerekem van.
2018. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem mindkét szülésnél mérték.
2018. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
19 éve mértek, 12 és 1 éve nem.
2018. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
??? Sose hallottam erről, pedig van két gyerekem
2018. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem használtak ilyen eszközt pedig necces volt, hogy kifér-e a baba. UH alapján döntötték el, hogy megpróbálhatom de előkészítették a műtőt is. (Kifért.)
2018. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk csak megmutatták az eszközt és elmondták mire való a szülőszoba látogatáson. Végül nem használta a szülésznőm, de még én sem kételkedtem, hogy az én alkatomnál olyan gond nem lesz, hogy nem fér ki.
2018. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, ismerősömnek is.


Nekem érdekes volt milyen pontos. Egyik csípőcsontom nem látszoan lentebb van egy mikropicivel (csak én tudok rola), eleinte rosszul is tette rám, direkt nem is szoltam, de azonnal igazitott is rajta, szoval azzal a mérőeszközzel sebtiben is betájolták még azt a mikropici eltérésem is.


Nem is értem miért nem alkalmazzák ortopedian, ahol velem vitatkozik a doki hogy gerincferdülésgyanus e a gyerek, mert én látom az eltérést hogy nem egymagas a két válla, de tagadja az orvos

2018. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amugy a szeméremdomb és farcsont között kell x centinek lennie hogy kiférjen a baba, ezt uh-al nem is tudják mérni


(Elfelejtettem hogy mennyi az az x. Ugy rémlik egy baba átlagos fej/koponya átmérője)

2018. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem
2018. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!