Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülési fájdalom hasonlít a...

A szülési fájdalom hasonlít a gyomorfâjáshoz?

Figyelt kérdés
Ahhoz, amikor elrontod a gyomrod, es egesz ejjel a wcn gornyedsz.

2018. aug. 17. 07:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szülési fájdalom olyan mint a menstruációs görcs,csak sokkal sokkal erősebb,intenzívebb
2018. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Nekem (ha elrontom a gyomrom, pl. ételmérgezés ) akkor nem a gyomrom fáj, hanem lentebb, az egész hasam, a beleim és úgy görcsöl.

Nekem az első vajúdásom pont így indult.

Mivel fogalmam se volt, mit kéne éreznem (mindenki csak a menstruációhoz hasonló görcsöket emlegette- azt pedig egyáltalán nem éreztem) ezért meg voltam győződve éjjel 1 kor a wc-n hogy csak vmi rosszat ettem.

Még hánytam is.

Utána csak nem akart múlni, csak szóltam a férjemnek. Úgy 1 óra múlva már felkelni alig bírtam, akkor sejtettük, hogy ez bizony nem gyomorrontás .

Hajnali 3 kor mentünk be a kórházba, 3 ujjnyira nyitva voltam, 7 re babáztunk.

Szóval igen, indulhat durva bélgörcsökkel, aminek semmi köze a menstruációs fájdalomhoz.

(hozzátenném, a második és harmadik szülésem tompa deréktáji fájdalommal és valóban mint a menstruációs fájdalom-úgy indult. Ott is hánytam, de már csak a kitolási szak előtt kicsivel)

2018. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Más érzetű fájás, de a mechanizmus hasonló. Azért görcsöl hogy előbbre tolja amit kell. Ha már szabad az út, kevésbé görcsöl és kevésbé fáj. Ha már lehet tolni ki, az már közel sem fáj annyira mint előtte.
2018. aug. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hu, hat szivbol remelem, nalam nem lesz igy, ahogy a 2. irta ... :) azt a fajta fajdalmat keptelen vagyok elviselni.
2018. aug. 17. 07:50
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
A 2-es vagyok. Hát...én is azt hittem :) De a szülési fájdalom (nem akarlak ijesztgetni) a nők 98% ának baromi fájdalmas és elképzelni se tudott előtte hasonlót , szóval a menstruációs görcs jobban hangzik (eleinte) de aztán az is be tud durvulni.
2018. aug. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom típusára nem emlékszem. Jön, jön, erőősödik addig, amíg levegőt se tudtam venni, minden elsötétült majd ez az érzés kitartott, kb. Fél percig aztán lassan csökkent én meg újra kaptam levegőt, és ez hullámzott. Hosszú órákig. Néhány óra után már nem voltam magamnál. Mindkét szülésem ilyen volt, se kép se hang.
2018. aug. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

Nem hasonlít máshoz, nekem a menstruációs görcshöz se hasonlított.

Erősebb volt mindennél, amit addig éreztem. Pokoli napom volt, de így utólag ki lehetett bírni.

2018. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Persze, azzal tisztaban vagyok ( amennyire lehet igy elore), hogy nagyon faj. Csak remelem h nem ilyen gyomorrontas tipusu fajdalom, amikor kb a beleid (is) fajnak.
2018. aug. 17. 08:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok. :) Tényleg nem riogatásként írtam :) Látod ennyien válaszoltunk és lényegében mind másképp írtuk le/ éltük meg.
2018. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem baj a „ riogatas“ se, inkabb keszuljek ra, mintsem ellazazzam. Az egyetlen amit nem ertek, hogy miert mindenki azzal jon a meg nem szult noknek, hogy „ utana mintha elvagtak vna“.... hat nem is attol felunk, h utana faj e? :D
2018. aug. 17. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!