Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nálatok, ismerősi körötökbe,...

Nálatok, ismerősi körötökbe, környezetekbe volt, vagy történt, extrém szülés, gyors szülés, villám szülés?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Anyukám két szülése közül az első (én) fájdalommentes volt. Semmi fájdalmat nem érzett, csak az összehúzódásokat.

A másodiknák, hiába reménykedett, az már fájdalmas volt.

2018. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém, 1,5 óra volt. A doki be sem ért.
2018. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm éjszaka 1kor arra ébredt, hogy tolófájásai vannak.2. baba volt, szóval tudta, hogy az. A mentő ki sem ért, otthon szült meg az ágyban a férjével. A diszpécser végig a vonalban volt. Ja, és ráadásul burokban született meg a baba. Szerencsére mindenki egészséges, inkább az apuka volt aki kicsit megzuhant az eset után, de ez érthető is.
2018. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Baràtnőmék csalàdjàban minden nő hirtelen szült, van sztori bőven. Baràtnőm az elsőt otthon szülte, kint volt a baba, mire a mentő megérkezett, a màsodikat az autóban, a harmadikkal elértek a kórhàzudvarig. :-)
2018. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 11:30ra mentünk be a férjemmel a kórházba, 12:35kor már a lányom a kezemben tartottam. Első baba volt pedig. :)
2018. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Első kettő 1,5 óra alatt volt meg, ebből a második lábtartással született, nem tudom a doki hogy ért be, előző nap még szabin volt.

A harmadikkal éjfélkor ébredtem otthon, hogy valami nem OK, elmentem WC-re, elfolyt a magzatvíz, fél 1 körül keltettem apát: a wc-n ülve kiabáltam, hogy indulni kéne. Negyedóra még tuti volt, míg összeszedtem magam, közben folyt a víz, valahogy lejutottam a 7. emeletről a kocsihoz, apuci 120-szal repesztett végig az Üllői úton, valahogy felráncigált a szülőszobáig, negyed kettőkor már megvolt a kiscsaj.

Családban nálunk ez megszokott, engem is anyám majdnem otthon szült meg, csak azn múlt, hogy édesapám megelégelte, hogy anyám percenként mászik át rajta az ágyon, hogy kimenjen pisilni és felkeltette nagymamámat. Ez hajnali fél 4 körül lehetett, én meg 4 órakor már megvoltam. Gyalog ment a kórházba, szerencsére nem volt messze.

2018. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elsö babám 3 óra volt, ott alig értünk be a korházba, mert csak akkor indultunk, mikor hirtelen 2 perces fájásaom lettek az addigi 7-8 percesekböl. A második babámnál tulhordás miatt inditás volt, ezért akkor már a korházban voltam. Burokrepesztés+oxitocin, másfél ora mulva kezemben volt a baba (hamar tágulo tipus vagyok:)) ahogy az ismeröseim 12-20 órás szüléseit hallgaton, azt gondolom én szerencsés vagyok a gyors szüléseimmel:)
2018. aug. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!