Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második császár elviselhetőb...

A második császár elviselhetőbb valamivel mint az első?

Figyelt kérdés
Első gyermekemet császárral szültem /toxémia, téraránytalanság/ miatt és valószínüleg a másodikat is császárral kell a világra hoznom. A dokim azzal nyugtat, hogy a második császár nem olyan durva mint az első. Nekem anno olyan volt, mintha ki akart volna jönni a vágáson az összes belső szervem és alig tudtam mozogni. Akkor nem volt olyan nagy gond, de mostmár van egy 2 évesem is akivel foglalkozni kell.
2010. jún. 21. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is NAGYON megszenvedtem az első császit!A második álom volt ahhoz képest!Este császiztak,másnap voltam csak császis szobában baba nélkül,utána átkértem magam babásba.Csak nézett a dokim,meg a nővérek is mondták korai még,de teljesen jól voltam!Tudtam menni,felkelni,wc-zni,stb.!Sokkal könnyebb a második én bíztatlak:-)

Na meg erőt adott hogy van egy nagyobb gyerek aki miatt is erősnek kell lennem de tényleg jobb volt sokkal,jobban éreztem magam.Neked is hasonló jókat:-)

2010. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel ez a téma.Én is császárral szültem az elsőt.A kórházban vígan szaladtam,míg a szobatársam a második császárral a "halálán" volt.A nővér szerint a második sokkal vészesebb fizikailag, lelkileg már sokkal könnyebb.De remélem jó sok megnyugtató választ kapunk:-)))
2010. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
nálam tényleg merőben más volt a 2. császár. az első nagyon nehezen akart világra jönni, muszály volt kisegíteni. a szervezetem ki volt fáradva. a lábadozás mindkettőnél egyforma volt. kellemetlen volt néha a mozgás, de minnél inkább erőltettem, annál inkább könnyebbült. hozzáedződtem az otthoni munkához és az emelgetésekhez.
2010. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Furcsa ez a fájdalom dolog, a természet annyira elintézi a dolgát. Amikor az elsőnél kiment belőlem az EDA akkor azt mondta én az ágyból soha többé nem fogok felkelni, erre a párom kiszaladt a babáért és éééén aki addig halálán volt, "gyorsan" felültem, hogy megfoghassam, hisz nem lehet, hogy nem veszem magamhoz a kisbabámat. Törökülésben szoptattam, a többi császáros elhagyta magát. Majd megdöglöttem de csakazértis kint császkáltam a kenyeres/babás kocsiba kapaszkodva. Na de itthon, alig tudtam kikelni az ágyból és már vááár itthon egy nagyobb gyerek akihez igenis ugrálni kell...ettől nagyon félek...

A dokim szerint a második könnyebb....hááát...remélem

2010. jún. 22. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!