Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben vajúdnak a kórhazban,...

Miben vajúdnak a kórhazban, illetve miben szülnek?

Figyelt kérdés
Melltartóba vagy anélkül? Saját hálóingbe vagy kórhaziba? En nem szeretnék felvenni melltartót egyáltalán a 3 nap alatt. Direkt nem is vettem szopis melltartót, csak hálóinget, mert kigombolom és egyből ott a cici. Nem fogok öltözködni a kórházban...ezért kérdem a szülésnél hogy megy ez?
2018. aug. 30. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Budapest XI kerületi kórházban volt lehetőségem kádban vajúdni, emiatt én végig meztelen voltam. Szülés közben is. Szülés után rám segítették a hálóingem, de alatta én sem használtam melltartót.

Van, aki melltartóban van. De szerintem az baromi kényelmetlen lehet. Legalábbis én az a típus vagyok, akinek mindig igazgatni kell..

2018. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szintén Szent Imrében, saját hálóingben vajúdsz illetve vagy a kórházban.

Ha akarsz veszel melltartót ha nem akkor nem.

Vajúdás közben lehet tusolni vagy ha szabad és azt választod akkor kádban vajúdni és szülni akkor persze meztelen vagy.

Utána sem muszáj melltartót venni ha nem akarsz a három nap alatt. Végig azt hordasz amit akarsz.

Én szopis melltartóban voltam nekem az a kényelmes, mert nagyok a melleim és jó érzés ha tartja valami. De én eddig is szerettem a melltartót soha nem volt vele gondom.

2018. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 gabri.ella válasza:
Én Debrecenben szültem a klinikán 12 éve. Akkor fehér hálóinget kaptam semmi más nem volt rajtam. 5 órás vajúdás után szültem. Addig végig a hátamon feküdtem, mert az nst gép rajtam volt. Borzasztó kényelmetlen volt. Szülés után kaptam másik hálóinget. Melltartót el nem tudtam volna viselni, mert olyan sebesre szopcsizott a baba. Bocsi nem akarlak megijeszteni.
2018. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én kórházi hálóingbe vajúdtam és szültem, sőt szülés után is az volt rajtam. Melltartót csak a 3. napon vettem fel, mikor belövellt a tej és folyt, muszáj volt melltartóbetétet használni.
2018. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálunk kórházi hálóingben van az ember, ezen kívül csak zoknit lehet viselni, ha akar.
2018. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hálóing szintén melltartó nélkül, aztán mihelyst felvittek melltartó. Nekem kellett plusz melltartó betét is, nem akartam óránként haloinget, pólót cserélni mert folyt a tej és nedves, foltos lett
2018. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

én kórháziba vajúdtam. aztán meg már meztelenül egy idő után. Tőlem akár a portás is járhatott volna ott, az sem zavart volna.


melltartó mindenkinek a magánügye, hogy használja-e.

2018. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Debreceni Klinika 3 éve: fehér kórházi hálóingben vajúdtam, melltartót, bugyit levetették. Kitoláshoz új, eldobható műtős hálóinget adtak.

Szülés után az örzőben töltött idő után vehettem fel sajátot, nekem se kellett melltartó.

2018. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon durva, de nem emlékszem, miben voltam a vajúdás alatt. Annyira jelentéktelen, lényegtelen dolog ez. Úgysem fogsz tudni magadról, a külvilág valami távoli zajmassza lesz, próbálod túlélni az összehúzódásokat, köztük meg levegőhöz jutni. Nem lesz érdekes, mi van rajtad. Felesleges ezen rugózni. Szülés után viszont érdemes rendesen felöltözni. Én legalábbis jobban éreztem magam tőle. Tréningnadrág és szoptatós top volt rajtam. Nem kellett alá melltartó.
2018. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Abban, amiben csak szeretnél.
2018. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!