Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházban mennyit van az...

A kórházban mennyit van az anyával a gyerek? Ha kérem elviszik a nővérek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 5. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Jobb helyeken 0-24-ben. Miért kéne elvinni? Persze, amíg fürdesz, vagy wc-re médz, addig beadhatod a csecsemősökhöz, de hidd el, semmire nem fogsz jobban vágyni, mint hogy együtt legyetek. 😊
2018. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Úgy ahogy az 1es írja. De azért az nem teljesen igaz amit írt abból a szempontból hogy minden anyuka más. Én azon (kicsit sem) szerencsés nők közé tartozom hogy egy 8 ágyas szobába kerültem szülés után és volt két anyuka is akiknek 5+ babája született. (tehát sokadik) na ők aztán szívesen beadtak a nővérekhez és 'véletlen elaludtak' vagy eltűntek a kórházbufeben. A nővérek állandóan ott voltak nálunk, hogy hol az anya. Persze másik véglet amikor a baba nincs jól (pl besargul) és elviszik tőled pedig te vele lennél. (nekem ez volt és rossz volt, mert ket napig csak szopizni hozták be)


Amúgy persze kakilni, pisilni, mosdani nem kell magaddal vinni, de egy babának az anyja mellett a helye normalisan.

2018. aug. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Most őszinte leszek. Én örültem volna ha egy kicsit elviszik,csak egy pár órára hogy egy jót aludtam volna..

alig vártam hogy megszülessen és a karomba fogjam, de császáros lettem mélyen fekvő lepény miatt.

Ugye az izgalomtól nem aludtam egész éjjel a műtétet megelőzően, aztán a stressz meg minden. Nagyon fáradt voltam. Szívesen aludtam volna egy pár órát., de ott volt a kis törpe, és még aludni se mertem úgy hogy a karomba volt végig 😄

2018. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
2es vagyok. 3-as. Uhh. Én sem mertem aludni első nap pedig én is hulla fáradt voltam. Aztán mikor elvittek fénybe, akkor azért nem aludtam, hogy mi van vele,meg mert más babája sírt. :) amúgy kb tökmindegy mi van, nem alszunk, ez a biztos.
2018. aug. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére mi másnap mentünk haza, így ez nem volt kérdés/probléma.
2018. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem, ott reggel vitték el egy órára, mérés, vizit, orvosi vizsgálat, és este is 1-1.5 órára fürdetni, öltöztetni, mérni, stb. Ha kértem éjfélkor ismét bevitték a csecsemősök és reggel 5-kor hozták. Én bizony kértem, hogy vigyék be, addig aludtam egy kicsit, mivel tudtam hogy otthon nem lesz erre lehetőségem. Nap közben is be lehetett vinni, de én nem vittem, csak mikor muszáj volt, hallásvizsgálatra vagy épp fotózásra.
2018. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk levetett kérni hogy elvigyék első két nap éjszaka. Nekem például annyi varratom volt, természetes úton szültem, hogy fel se bírtam állni még ülni is alig., így ez hatalmas segítség volt. Viszont utolsó éjszaka a kórházban velem kellett maradnia, mert csak úgy engedhettek haza. Persze hiányzik meg aggódsz miatta végig, de ha annyira fáj hogy nem tudsz teljesen rá figyelni éjszaka, akkor érdemes.
2018. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!