Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült már valaki a pápai...

Szült már valaki a pápai korházban? Esetleg a győriben? Melyikről mi a véleményetek? Hol lenne jobb szülni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
*i
2018. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő. Kit szeretnél felfogadni?
2018. aug. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék orvost fogadni,hisz még azt sem tudom,hogy melyikben szüljek. Pápai mellett szól,hogy bár egész nap a babával lehetek,éjszaka mégis elviszik,hogy tudjak kicsit pihenni. Nem kell egésznap a szobatársak pereputtyával lennem egy szobában,és valahogy arra sem vágyom,hogy a páromon kívül más is fogdossa a babánkat születése után pár órával/nappal. Az ellátásról semmit nem tudok,csak annyit,hogy a győriben nem nagyon segítenek semmiben,viszont maga a szülés ott jobb,leszámítva,hogy nem hívei a gátvédelemnek.
2018. aug. 31. 09:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Orvos nélkül csak a körzetesben szülhetsz úgyhogy probléma megoldva
2018. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell orvost választani utolsó, ha hülye vagy hozza, legalább ne terjezd. Bárhol szulhetsz, én se a korzetibe szültem doki nélkül, mindezt 3x.
2018. aug. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kolléganőm Győrben szült 2017ben és a gyerek végig vele volt. Egy rossz szava se volt a szuleszetre. Dokija bement vele de külön nem volt szulesznoje. O csak dicsérte őket. Meg a sokat szidott csecsemos őket is.
2018. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5ös, barátnőmet meg átvitték a körzetesbe mikor beesett oda ahol szülni szeretett volna, mivel nem oda tartozott. Kórházat választani csak akkor lehet ha van fogadott orvosod. Ami jogos is, tb alapon a körzetes jár.
2018. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez hazugság, ilyen nincs. Nem igaz. Most lesz a kisfiam kismutetje és nála is donthettem, hogy nem az illetékes megyeszekhelyen, hanem egy másik megyeszekhelyen műtik. Nem vagy tisztában a dolgokkal, ne terjessz hulyeseget.
2018. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!Úgy tudom,hogy februártól Pápán éjszaka is a kismamával van a baba.

Elötte valóban úgy volt, hogy 10-től reggel 6ig elvitték.

Viszont a nővérek nagyon kedvesek!Segítenek mindenben.

2018. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez hazugság, ilyen nincs. Nem igaz. Most lesz a kisfiam kismutetje és nála is donthettem, hogy nem az illetékes megyeszekhelyen, hanem egy másik megyeszekhelyen műtik. Nem vagy tisztában a dolgokkal, ne terjessz hulyeseget.


Oké majd megmondom barátnőmnek hogy nem, őt nem vitték át a körzetes kórházba mentővel, rosszul emlékszik biztos be volt drogozva vajúdás közben:-D

2018. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!